کد: 13950627129036066

با حضور هزاران فعال بازار مالی در چین برگزار می شود

گوانگجو میزبان نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری

کد: 13950627129036066

https://goo.gl/LT8TsF

، تهران , (اخبار رسمی): هفدهمین نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و فاینانس در فاصله دوم تا پنجم مهر ماه سال 1395 هجری شمسی در گوانجو چین برگزار می شود . این نمایشگاه به دلیل اهمیت بالای اقتصاد چین در عرصه بین المللی و تعداد زیاد شرکت کنندگان آن اهمیت زیادی دارد .

قبل از تهیه خبر هدف خود را از خبر رسانی مشخص کنید

این هفدهمین سال پی در پی است که نمایشگاه سرمایه گذاری و فاینانس در چین با استقبال فعالان اقتصادی برگزار می شود

به گزارش اخبار رسمی، هفدهمین نمایشگاه  بین المللی سرمایه گذاری و فاینانس در گوانگجو چین برگزار خواهد شد . این نمایشگاه در فاصله روزهای دوم تا پنجم مهر ماه سال 1395 هجری شمسی برگزار می شود و فعالان صنایع املاک و بخش سرمایه گذاری و مشتقات  مالی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه در مجموعه  نمایشگاهی صادرات و واردات چین برگزار می شود و شرکت FORO Exhibition مسئولیت برگزاری آن را بر عهده دارد.این شرکت یکی از مهمترین شرکت های برگزار کننده نمایشگاه های بین المللی در چین است  .

 برگزاری این نمایشگاه در کشور چین که بزرگترین بازار مصرف دنیاست  و در سال های اخیر به دلیل جذب میلیاردها دلار سرمایه خارجی توانسته است با سرعت بالایی رشد کند برای فعالان بازارهای مالی  و سرمایه گذاران  اهمیت زیادی دارد به همین دلیل همیشه با استقبال زیادی از طرف فعالان اقتصادی روبرو می شود.

در این نمایشگاه فرصت خوبی برای آشنایی و مذاکره با بزرگترین فعالان بخش سرمایه گذاری و فاینانس فراهم می شود  و در سال گذشته بالغ بر 1000 شرکت  در آن حضور داشتند که 40 درصد از آنها را شرکت های چینی  و بقیه را شرکتهای خارجی تشکیل داده بودند. شمار بازدید کنندگان از نمایشگاه سال قبل بالغ بر 5 میلیون نفر بود که نسبت به سال قبل از آن با رشد همراه بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه می توانید با هنری یو(henry yu)  با آدرس ایمیل [email protected] در تماس باشید یا با شماره تلفن 008613808889646 تماس بگیرید . شما می توانید درخواست های خود را به  شماره 00862038265730 فاکس کنید تا از این طریق  با مسئولان برگزاری نمایشگاه در تماس باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.