اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950629131440365

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران:

کانون توجه ما باید نام مخابرات ایران باشد

کد: 13950629131440365

https://goo.gl/HEuo8G

، تهران , (اخبار رسمی): در اجرای ره نگاشت پنج‌ساله تحول توسعه شرکت مخابرات ایران باید بکوشیم با ارائه خدمات باکیفیت به مشترکان یک‌بار دیگر نام مخابرات ایران را در جامعه برجسته کنیم.

کانون توجه ما باید نام مخابرات ایران باشد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران  سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، که در چهارمین همایش منطقه‌ای امور فنی و راهبردی حوزه‌های ثابت و سیار شرکت مخابرات ایران در گرگان سخن می‌گفت، ضمن بیان این مطلب افزود :«آنچه به‌عنوان سند ره نگاشت رونمایی شده حاصل کار مطالعاتی کارشناسان بوده که از سال 90 و در دوره‌های مدیریت مختلف است.»

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تأکید بر نگاه مثبت به این سند و محتوی آن اضافه کرد: «پیاده‌سازی سند ره نگاشت با ساختار سنتی ممکن نیست و می‌بایست برنامه تحول مخابرات ایران بر اساس این سند و با همکاری تمامی کارکنان به‌پیش رود.»

وی یکی از مسائل مهم را در سند ره نگاشت تغییر مدل عملیاتی و فرآیندهای کسب‌وکار دانست و گفت: «این سند باید به‌صورت شفاف و دقیق به اجرا درآید.»

 سرائیان، با اشاره به ادغام شرکت‌های مخابرات استانی از ابتدای مهرماه افزود: «تأثیر این ادغام باید به‌صورت چشمگیر مشاهده شود.»

وی از شرکت‌های مخابرات استانی به‌عنوان خط مقدم عملیات‌های مخابراتی نام برد و گفت: «تمامی مدیران استانی باید موفقیت مخابرات را در بازار رقابت در نظر داشته باشند که این مهم جز با تعهد و دلبستگی به مخابرات رخ نخواهد داد.»
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: ما باید خیلی سریع وظایف ستاد و استان‌ها را تعیین و به آن‌ها اعلام کنیم؛ موانع را از سر راه برداریم و بر اساس مدل جدید کسب‌وکار پاسخگو باشیم. مسلماً مسئولیت مدیران و کارکنان استان‌ها بعد از ادغام و اجرای طرح یکپارچگی نه‌تنها کم نمی‌شود بلکه حساس‌تر و مهم‌تر نیز خواهد شد.

وی گفت:" ساختار فرآیند و مدل عملیاتی ابزار فعالیت است و ممکن است بعد از چند سال تغییر کند. ساختار سنتی پاسخگوی اجرای ره نگاشت نیست، شاید مجبور باشیم برخی امور را به‌صورت پروژه یا مجری عملیاتی کنیم. درگذشته این امر را تجربه را کرده‌ایم. به‌عنوان نمونه، در زمان آقای مهندس غرضی با اضافه شدن یک فناوری جدید به حوزه مخابرات، از این روش استفاده می‌شد. مثلاً با ورود دیتا و سیار به کشور ابتدا مجری دیتا و سیار، سپس مدیر امور دیتا و سیار و سرانجام شرکت ارتباطات دیتا و سیار به وجود آمد."

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: "ما تغییرات ساختاری را انجام می‌دهیم اما حقوق و مزایای دریافتی مدیران و کارکنان تغییری نخواهد کرد."

سرائیان از برنامه‌های شش‌ماهه دوم سال جاری سخن گفت و با تأکید بر اجرای به‌موقع آن، استقرار نظام ارزیابی عملکرد را ازجمله این برنامه‌ها دانست.

وی گفت: استقرار این نظام موجب خواهد شد که ازاین‌پس پرداخت پاداش جبران خدمت تابعی از عملکرد افراد باشد.

 سرائیان اجرای پروژه FTTH را نیز از برنامه‌های شش‌ماهه دوم سال جاری دانست و افزود: «در این برنامه جذب یک‌میلیون مشترک مدنظر است.»

وی سومین برنامه مهم سال جاری را کنترل و کاهش ریزش مشتری نام برد و از استان‌ها خواست برنامه خود را در این زمینه ارائه کنند.

مدیرعامل مخابرات ایران با توجه به برجسته‌سازی مخابرات ایران به‌عنوان یکی از وظایف مدیران و کارکنان شرکت گفت: «نام شرکت مخابرات ایران باید در کانون توجه همگان قرار گیرد.»

وی در پایان از تحقق نقشه راه مخابرات ایران به‌عنوان هدف اصلی شرکت نام برد و افزود: «تمامی فعالیت‌ها باید در راستای افزایش بهره‌وری و هم‌افزایی بیشتر صورت گیرد.»
این همایش یک‌روزه با حضور دکترسرائیان مدیرعامل مخابرات ایران، مهندس وصلی عضو هیئت‌مدیره، معاونین و مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران و مدیران مخابرات استان‌های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، سیستان و بلوچستان و گلستان در گرگان در حال برگزاری است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]