کد: 13950631132886066

ساعت 9 شب، اول مهر انجام می گیرد

اولین دیدار مردمی عوامل «اروند» در سینما آفریقا

کد: 13950631132886066

https://goo.gl/uOciSM

، تهران , (اخبار رسمی): در دومین روز اکران عمومی فیلم سینمایی «اروند» پوریا آذربایجانی کارگردان، به همراه سعید آقاخانی، حسین سلیمانی و علی شادمان از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی به سینما آفریقا می‌روند تا همراه با مخاطبین اولین فیلم سینمای ایران با موضوع 175 غواص شهید را به تماشا بنشینند.

اولین دیدار مردمی عوامل «اروند» در سینما آفریقا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «اروند» سومین تجربه کارگردانی پوریا آذربایجانی به تهیه کنندگی مهدی داوری است و هر دو برای اولین بار ساخت فیلم در حوزه دفاع مقدس را تجربه کرده‌اند. این فیلم از امروز چهارشنبه به اکران عمومی درآمده و در دومین روز اکران آن فردا پنجشنبه 1 مهر در سانس ساعت 21 کارگردان و تعدادی از بازیگران اصلی به سینما آفریقا می روند تا همراه با مخاطبین این فیلم را ببینند.

«اروند» که توانست جایزه ویژه هیات داوران جشنواره جهانی فجر را به دست آورد داستان یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس است که بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز با خاطره هم‌رزمان خود روزگار می‌گذراند تا اینکه برای تفحص تازه‌ای روانه جنوب و منطقه اروند می شود. جایی که این‌بار اتفاق مهمی انتظارش را می‌کشد.

سعیدآقاخانى، طنازطباطبایى، پانته آ پناهى ها، مهردادصدیقیان، امیدروحانى، حسین سلیمانى، کاظم سیاحى، امیرحسین قدسى، على شادمان، مالک سراج، سینا کرمى، یحیی توسلی و بازیگران خردسال سپهراد فرزامى و ستایش مرادى بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

«نیمروز فیلم» پخش این فیلم سینمایی را بر عهده دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.