اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950631133065291

همزمان با 16 مهرماه روز جهانی کودک انجام خواهد شد

رونمایی از فاز اول سایت کودکان الکترونیک

کد: 13950631133065291

https://goo.gl/mn7vjw

، کرج , (اخبار رسمی): همزمان با 16 مهرماه روز جهانی کودک طی مراسمی از سایت کودکان الکترونیک رونمایی خواهد شد.

رونمایی از فاز اول سایت کودکان الکترونیک e-kids.ir در روزجهانی کودک

کودکان و نوجوانان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی www.e-kids.ir وارد وب‌سایت کودکان الکترونیک شده و از قسمت‌های متنوع آن بهره‌مند شوند

به گزارش روابط عمومی خانه کودک و نوجوان مهرپارسیان، این مراسم با حضور امیر امیری مدیرعامل،  ثنا سلمان زاده مدیر فنی و اجرایی و خانم برومند مدیر روابط عمومی و ارتباطات و همچنین جمعی از کارشناسان و مدیران و مسئولین برگزار خواهد شد.

این وب‌سایت با بخش‌های جالب، جذاب و آموزنده و با هدف فرهنگ‌سازی در خصوص مفاهیم بنیادین مالی و اقتصادی و همچنین نهادینه کردن فرهنگ بهره‌مندی از امکانات بانکداری الکترونیک، اینترنت و IT در بین کودکان و نوجوانان راه‌اندازی می شود.

کودکان و نوجوانان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی www.e-kids.ir وارد وب‌سایت کودکان الکترونیک شده و از قسمت‌های متنوع آن از جمله آشنایی با مفاهیم بانکی، قصه، فیلم، عکس، بازی، چیستان، لطیفه، کتاب، نقاشی، آموزش، موسیقی و … بهره‌مند شوند. این عزیزان همچنین می‌توانند با شرکت در مسابقات متنوعی که در این وب‌سایت اعلام خواهد شد، از جوایز ویژه‌ای برخوردار شوند.

امیری با اشاره به اهمیت  تعداد بازدیدکنندگان از سایت‌ها، سایت کودکان الکترونیک را سایتی مرجع برای کودکان و نوجوانان خواند و اضافه کرد: این سایت برای آن دسته از افرادی که به منابع و آثار قابل اعتماد و متناسب سن کودکان و نوجوانان در فضای اینترنت دسترسی ندارند بسیار مفید است؛ چرا که حجم قابل توجهی از منابع مفید و ارزشمند در این سایت بارگذاری و برای بازدید علاقه مندان به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی ادامه داد: روز شانزدهم مهرماه از بخش اول این سایت رونمایی می شود و علاقه داریم تا دوستان و صاحب نظران برای رفع اشکالات احتمالی، نظرات خود را به ما اطلاع دهند.

در ادامه، سلمان زاده مدیرفنی و اجرایی خانه کودک و نوجوان مهرپارسیان درخصوص جریان راه اندازی سایت کودکان الکترونیک گفت: ویژگی‌ای متفاوتی که این سایت نسبت به سایت های موجود در این حوزه دارد صرفا به جهت محتوای تولید شده و پویا بودن این سایت است.

وی همچنین با اعلام این خبر که درآینده نزدیک فاز دوم این سایت که فروشگاه آنلاین خواهد بود به بهره برداری می رسد، گفت: قسمت‌های مختلف این وب‌سایت در حال تکمیل شدن است و به‌زودی امکانات و بخش‌های جدید ازجمله باشگاه مخاطبان، نیازمندی های آنلاین، موتور جستجو و شبکه اجتماعی ویژه کودک و نوجوان به آن افزوده‌ خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهر پارسیان

خانه کودک و نوجوان مهر پارسیان با بکار گیری الگوی یاددهی- یادگیری و استفاده از دانش تسهیلگران مجرب و کارآزموده در نظر دارد با همکاری مهدکودک ها و مراکز پیش دبستانی دوره های ویژه آموزشی را برگزار نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]