کد: 13950703134325647

اتوی هوشمندی که لباس را نمی سوزاند

کد: 13950703134325647

https://goo.gl/vnz0SL

، تهران , (اخبار رسمی): یک شرکت اروپایی اتوی هوشمندی با بهره‌گیری از فناوری OptimalTEMP تولید کرده است که حتی اگر اتوی روشن روی لباس به مدت زیاد قرار گیرد، پارچه آسیبی نخواهد دید.

اتوی هوشمندی که لباس را نمی سوزاند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شکوفاالکتریک سرویس، کمپانی فیلیپس اتوی بخار هوشمند خود را در حوزه لوازم خانگی و نگهداری البسه معرفی کرد.

اتوی هوشمند GC8650 از فناوری Silent Steam بهره می برد که می تواند بدون هیچگونه صدایی، بیشترین بخار را برای اتوکشی به کاربر تحویل دهد. این فناوری جدید، برای کاهش صدای تولید شده از فیلترهای خاصی بهره می‌برد و همچنین از یک پلتفرم خاص که به جذب صدا برای کاهش سر و صدای حاصل از عملکرد پمپ بخار کمک می‌کند نیز مجهز است.

قابلیت ویژه این اتو، بهره‌گیری از فناوری OptimalTEMP بر روی آن است. با این فناوری فیلیپس به کاربران قول داده است که حتی اگر اتوی روشن را روی لباس فراموش کردید، پارچه زیرین آن هیچ آسیبی نبیند. در واقع کاربر پس از اتو، نیازی به قرار دادن آن بر روی پایه ندارد و با اطمینان می‌تواند محل را ترک کند!

اتوی انواع لباس‌ها از جین تا ابریشم بدون هیچ تنظیمی، به دلیل داشتن محفظه سیلیکونی بخار قدرتمند از دیگر ویژگیهای این محصول فناورانه است. تخلیه سریع و راحت آب برای جلوگیری از رسوب دستگاه، کاهش مصرف برق با حالت Eco Mode، قابلیت پر کردن محفظه آب در هر زمان که بخواهید و قفل نگهدارنده اتو بر روی پایه از جمله امکانات این اتوی هوشمند محسوب می شود.

این دستگاه با بهره‌گیری از سیستم Safety Auto off در صورت عدم استفاده پس از 10 دقیقه خاموش می‌شود. همچنین تنها 2 دقیقه انتظار برای ایجاد بخار با استفاده از این دستگاه مورد نیاز است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.