کد: 13950706140256066

در سه بخش نقاشی، عکس و فیلم برگزار می شود

نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس چار سو

کد: 13950706140256066

https://goo.gl/NFk4kj

، تهران , (اخبار رسمی): نمایشگاه نقاشی، عکس و فیلم «سی نما ؛ کیارستمی» به کیوریتوری احسان نصری یکشنبه 11 مهر ماه در پردیس سینمایی چارسو افتتاح می شود.

نمایشگاه «سی نما؛ کیارستمی» در پردیس چار سو

 به گزارش اخبار رسمی «سی نما؛ کیارستمی»، عباس کیارستمی در جایی به آیدین آغداشلو می گوید: نمی شود شما بخواهید فیلم بسازید در حالی که اصلا نقاشی و عکاسی نکرده باشید.

بر پایه این گفته زنده یاد عباس کیارستمی نمایشگاه نقاشی، عکس و فیلم «سی نما؛ کیارستمی» با کیوریتوری احسان نصیری از روز یکشنبه 11 مهرماه در پردیس سینمایی چارسو افتتاح می شود. در این نمایشگاه در هر سه عرصه  نقاشی، عکس و فیلم 30 اثر به نمایش در می آید. در عرصه  نقاشی و عکس 30 هنرمند مطرح کشور به خلق اثر با موضوع کیارستمی و آثار او پرداخته اند.

در بخش فیلم نیز با همراهی  نگار اسکندرفر و همت موسسه فرهنگی هنری کارنامه سی فیلمساز هر کدام  یک دقیقه «جهان کیارستمی» را از زاویه دید خود به تصویر کشیده اند.

گفتنی است فردا، 7 مهرماه  نشست خبری این رویداد با حضور اهالی هنر و رسانه  ساعت 11  در سالن 2 پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

منتشر شده در سرویس های:

سینما و تئاتر | هنرهای تجسمی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.