اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706140596315

در شبکه نمایش خانگی سوره

فیلم سینمایی «پایان خدمت» توزیع شد

کد: 13950706140596315

https://goo.gl/5fB4O6

، تهران , (اخبار رسمی): فیلم سینمایی «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد میهمان خانه ها شد.

فیلم سینمایی «پایان خدمت» توزیع شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه هنرهای تصویری سوره، سعید خندق آبادی مدیر عامل موسسه هنرهای تصویری سوره، درباره توزیع نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی «پایان خدمت» در سطح کشور گفت: «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و به تهیه کنندگی آقایان علیرضا جلالی، حمید آخوندی توسط موسسه هنرهای تصویری سوره از امروز سه شنبه 6 مهرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

وی افزود: «پایان خدمت» هشداری در مورد نگاه تربیتی غلط والدین نسبت به فرزندان است دی وی دی فیلم سینمایی « پایان خدمت » شامل فیلم پشت صحنه وگالری عکس‌های صحنه و پشت صحنه فیلم است که در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

در خلاصه داستان فیلم «پایان خدمت » آمده است: این فیلم ماجرای سربازی است در روزهای پایانی خدمتش و مشکلاتی که در جاده پیش رو دارد. او بر خلاف دستور مافوقش عمل می‌کند. مافوقی که با او رابطه‌ای صمیمی و پدرانه دارد. این امر باعث حوادث بعدی این فیلم می‌شود...

در این فیلم سعید راد، امیر جدیدی، هدی زین‌العابدینی، حسین سلیمانی، پیام احمدی‌نیا، رامین راستاد، محمد فیلی، علی اوسیوند، سعید داخ، فرهاد بشارتی و حسین توشه ایفای نقش دارند.

کانال رسمی موسسه هنرهای تصویری سوره در تلگرام از طریق آدرس telegram.me/vacsoureh_com در دسترس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه هنرهای تصویری سوره

مؤسسه هنرهای تصویری از بدو تأسیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی آغاز به کار و فعالیت نموده است. تلاش گروه هنرهای تصویری پس از حدود دو دهه، تجربیات بسیار گرانقدری را به همراه داشته است. این تجربیات موجب گردیده تا آثار تولیدی گروه اعم از شیوه های مستندسازی، گزارشی و داستانی از ساختاری توانمند نیز برخوردار باشد.اساساً یکی از موفقیت های راهبردی هنرهای تصویری، آزمون شیوه های مستندسازی، گزارشی و داستانی از ساختاری توانمند نیز برخوردار باشد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر