کد: 13950706140715757

الهه راستگو عنوان کرد

لزوم توجه ویژه شهردار تهران به مناسب سازی معابر

کد: 13950706140715757

https://goo.gl/MqYDrv

، تهران , (اخبار رسمی): رییس کمیته مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم مناسب سازی معابر شهری گفت: توجه ویژه شهردار تهران به این امر ضروری است

لزوم توجه ویژه شهردار تهران به مناسب سازی معابر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شوری اسلامی شهر تهران الهه راستگو عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در دویست و نود و سومین جلسه شورا و پس از ارائه گزارش دبیر دبیران شورایاریهای منطقه 2ضمن تشکر از عملکرد فعالانه شورایاران این منطقه به بیان ارائه خدمات ویژه و داوطلبانه آنان درجهت کاهش مشکلات نیازمندان پرداخت و اظهار داشت: باتوجه به اینکه امروز فقر ناشی از بیکاری و دیگر موضوعات به یکی از چالش های اساسی جامعه تبدیل شده امیدوارم این اقدامات خیرخواهانه با همین جدیت در دیگران مناطق نیز به انجام رسد.

وی از نبود سرای محله در دو محله پونک و فراز بالا به عنوان یکی از مشکلات شهروندان در این منطقه یاد کرد و افزود: اگرچه سرای محله فراز بالا با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت اما متاسفانه محله پونک علی رغم قدمت و برخورداری از پیشینه تاریخی فاقد سرای محله بوده که لازم است ایجاد و احداث سرای محله در این بخش هرچه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمانهای مردم نهاد شهر تهران مناسب سازی معابر شهری برای معلولان، جانبازان، نابینایان و افراد کم توان را نیاز ضروری دیگر شهروندان منطقه 2 ذکر کرد و گفت: از شهردار تهران تقاضا می کنم توجه ویژه ای به این موضوع که البته مشکل امروز بسیاری از مناطق است شود .
راستگو در پایان بیان اینکه نبود پارکینک طبقاتی در این منطقه چالش های بسیاری را به دنبال داشته افزود:دیدارهای مردمی و بازدیدهای میدانی از این منطقه بیانگر مشکلات دیگری نیز بوده که امیدوارم در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد رفع تمام این موارد باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.