اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710144836328

فراخوان سی و پنجمین جشنواره جهانی فجر منتشر شد

کد: 13950710144836328

https://goo.gl/hPjVKy

، تهران , (اخبار رسمی): فراخوان سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر طبق برنامه، امروز اول اکتبر 2016 در سایت رسمی جشنواره منتشر شد.

فراخوان سی و پنجمین جشنواره جهانی فجر منتشر شد

به گزارش اخباررسمی به نقل ستاد خبری سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، این فراخوان شامل قوانین و مقررات، اهداف، شرایط پذیرش آثار، فرایند انتخاب و برنامه ریزی، برنامه ها، بخش ها، جوایز، فرم ثبت نام و گاهشمار جشنواره است.

بخش های اصلی جشنواره شامل سینمای سعادت ( مسابقه بین الملل)، جلوه گاه شرق ( پانورامای سینمای کشورهای آسیایی و اسلامی) و جام جهان نما (جشنواره جشنواره ها) خواهد بود و از نمایش فیلم های کلاسیک، مستند زیر ذره بین و نمایش های ویژه به عنوان بخش های جنبی یاد شده است.

بخش هایی چون دارالفنون (اردوی استعدادیابی)، نشست های دانشگاهی و کارگاه های آموزشی نیز از جمله رویدادهای جشنواره سیو پنجم هستند.

علاقمندان به شرکت در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر می توانند فیلم های خود را پس از ثبت نام در سایت از امروز دهم مهرماه 95 مطابق با اول اکتبر 2016 تا دهم اسفندماه 95 مطابق با دهم مارس 2017 به دفتر جشنواره ارسال کنند.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بر اساس این فراخوان، 21-28 آوریل 2017 (8-1 اردیبهشت 1396) در تهران برگزار می شود.

به این ترتیب مدت زمان برگزاری جشنواره سی و پنجم از شش روز به هشت روز افزایش یافته است.

آدرس سایت رسمی جشنواره  و پست الکترونیکی جشنواره  است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر

برگزاری اولین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر به سال 1361 باز می گردد. جشنواره فجر، به عنوان بزرگترین جشنواره فیلم ایران، هر ساله در تهران برگزار می شود. این رویداد عرصه ای مناسب برای تبادلات فرهنگی ، نمایش دستاوردهای خلاقانه سینماگران مطرح و نیز تقدیر از فیلم های ملی و بین المللی است. این جشنواره از زمان تاسیس تا کنون نقش مهمی در پیشرفت سینمای ایران ایفا نموده و هر ساله کارگردانان پیشکسوت و فیلم سازان جدید آثار خود را در آن به نمایش گذاشته اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر