اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710145526332

در دانشگاه تهران برگزار می شود؛

تجلیل از بابک حمیدیان و مینا ساداتی

کد: 13950710145526332

https://goo.gl/ei2Yvm

، تهران , (اخبار رسمی): آیین افتتاحیه اکران های دانشگاهی فیلم‌سینمایی «هیهات» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

از بابک حمیدیان و مینا ساداتی تجلیل می‌شود

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، در این مراسم که با حضور چهره های هنری، فرهنگی و ورزشی روز یکشنبه 11 مهر ماه از ساعت 14 در تالار شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، قرار است علاوه بر اکران فیلم، توسط دانشگاهیان از مینا ساداتی و بابک حمیدیان بازیگران این فیلم جهت بازی در اپیزود «مدافعان حرم» نیز تجلیل به عمل آید.

متقاضیان اکران دانشگاهی فیلم‌سینمایی هیهات می‌توانند از طریق سایت «اکران سینما مارکت» به نشانی ekran.cinemamarket.ir نسبت به هماهنگی اکران فیلم‌سینمایی «هیهات» در دانشگاه خود اقدام نمایند.

گفتنی است فیلم‌سینمایی «هیهات»، نخستین فیلم 4 اپیزودی کشور و فیلم محرم 95 سینمای ایران است که تهیه کنندگی آن بر عهده محمدرضا شفیعی و کارگردانی آن با هادی نائیجی، دانش اقباشاوی، سید روح الله حجازی و هادی مقدم دوست است. حمید فرخ نژاد، بابک حمیدیان، حامد بهداد، مینا ساداتی و آلا نجم نیز از بازیگران این فیلم هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان هنری رسانه ای اوج

فارغ از اینکه سازمان اوج در چه تاریخی تأسیس شده و مؤسسین آن چه اشخاصی بوده اند و صرفاً مشخصات شناسنامه ای آن را بدانیم، شاید بهتر و مهم تر این باشد که ابتدا ماهیت و هویت این مجموعه معرفی و مرور شود. اگر صحن و سرای نُقلی و سادۀ این مجموعۀ هنری و تخصصی را یک خیمۀ بی تکلف و پُر خروجی برای اهالی محلۀ فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی در نظر بگیریم، چهارستونی که این خیمه بر آن استوار شده، در حقیقت بازوهای اصلیِ بقا و برپا ماندن آن هستند و یک ستون اصلی هم که در وسط این خیمه قرار گرفته. حالا می شود فهمید تولیدات و آثاری که از مَدارِ سانتریفیوژهای این تشکل به عنوان محصول نهایی منتشر می شود، از دلِ این پنج رکن جوشیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر