اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950711146085544

چهارمین اجلاس بین المللی صلح ماندگار برگزار شد

کد: 13950711146085544

https://goo.gl/qCIMyu

، تهران , (اخبار رسمی): موسسه بین المللی سفیران صلح طبق رویه هر سال از شخصیت هایی که در زمینه صلح و حقوق بشر دوستانه تلاش کردند، تقدیر کرد. این مراسم در شامگاه هشتم مهرماه مصادف با تولد شاعر پر آوازه ایرانی مولانا برگزار شد.

چهارمین اجلاس بین المللی صلح ماندگار برگزار شد

به گزارش اخباررسمی به نقل موسسه بین المللی سفیران ، این مراسم با حضور جمعی از سران کشوری و بیوت مراجع تقلید و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری  و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضا مجمع تشخیص مصلحت  نظام و نیز نمایندگان سفارت های متعدد و هنرمندان عرصه سینما برگزار شد. 

اجلاس بین المللی سفیران صلح ماندگار به همت دبیرخانه موسسه بین المللی سفیران صلح و موسسه فرهنگی هنری ماندگار از ماه ها قبل در تدارک این محفل بودند. یاشار سراج دبیر برگزاری اجلاس بین المللی سفیران صلح ماندگار در حاشیه این مراسم از بیش از دویست ساعت کار خبر داد و میزبانی این مراسم را افتخار بزرگی دانست.

آیت الله هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری در سخنانی از اهمیت امنیت و صلح پایدار منطقه ای گفت و اشاره کرد: ایران کشور امنی است و باید در سایه سار این امنیت همه چیز شکوفا شود. در ادامه نیز ضمن اشاره به دیدگاه های مختلف پیرامون جنگ تحمیلی گفت: شجاعت معمار کبیر انقلاب در خاتمه جنگ تحمیلی قابل تحسین است.

ابراهیم صنوبر رئیس موسسه بین المللی سفیران صلح نیز در سخنانی ضمن تشکر از حضور مقامات کشوری و هنرمندان و آیت الله خوانساری در این مراسم از ایجاد کنسرسیوم سرزمین های پایدار صلح خبر داد و اشاره کرد که کشورمان در خصوص محقق شدن صلح فعالیت های فراوانی داشته است.

صنوبر در ادامه ضمن اشاره به برگزاری این مراسم در سالهای گذشته اشاره کرد : حالا سفیران صلح نام بلندی است که توسط کشور ولایتمدار ما بلند شده است و این قابل تقدیر است.

همچنین محقق داماد از فعالان عرصه اقتصادی کشور و حامی و همراه این اجلاس بین المللی که صاحب نشان سفیران صلح در بخش اقتصادی شد نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت اقتصاد به عنوان بنیان یک جامعه گفت: اگر امنیت باشد اقتصاد رشد می کند و ایران کشور با ثباتی است از این رو جایگاه ما باید روز به روز پیشرفت کند.

در این مراسم غلام رضا آقاسی در وصف مقام اهل بیت شعرخوانی کرد و گروه سرود از مرکز توانبخشی آوای کوثر اجرای برنامه کردند.

در ادامه این گزارش ، نشان عالی صلح به طور سمبلیک به شخصیت برجسته امام خمینی(ره) تقدیم شد و نشان ویژه صلح نیز به یادگار گرامی ایشان حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی اهداء شد که حجت الاسلام و المسلمین جوادی راد، به نمایندگی از وی این جایزه را دریافت کرد.
 
همچنین نشان صلح در زمینه های مختلف به اشخاص اهدا شد از جمله آقای پرورش ناجی فداکار و ایثارگر  ایرانی ، هنرمند پیشکسوت خانم ثریا قاسمی ، جناب آقای مهندس غفوری فرد از مدیران با سابقه ی کشور ، بازیگران گرامی آقایان بهروز بقایی و امیر حسین صدیق و سرکار خانم گیتی معینی و  هانیه توسلی ، آقای حکیم تاج الدین ، آیت الله سجادی ، آقای فضعلی ، آقای برزویی جانباز دفاع مقدس و آقای صفر کشکولی  اهدا شد.
 
در بخش اقتصادی که پر رنگ ترین بخش مراسم نیز بود شرکت فرش بیکران حامی اقتصاد ملی صاحب نشان اقتصاد و صلح شد و شرکت پروفیکار نیز نشان صلح دریافت کرد.
 
مهدی آقایی مجری این اجلاس ضمن اشاره به نزدیک بودن ایام پرفیض محرم به نقش امام حسین (ع) اشاره کرد و ایشان را پرچم دار صلح  و نودوستی دانست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سفیران

شرکت خدمات بار هوایی سفیران با بهره گیری از تجربه نسل های متمادی در صنعت حمل و نقل بین المللی وحمل هوایی، همچنین با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای قادر است کلیه خدمات مربوط به حمل هوایی بار، زمینی و دریایی را مطابق با نیاز هر مشتری ارائه نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]