اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950713149295575

تیم جوانان شایستگی و توانایی صعود به جام جهانی را دارد

معینی: اقتدار نوجوانان در جام جهانی ادامه دار باشد

کد: 13950713149295575

https://goo.gl/2Y2Ho0

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست کمیته جوانان گفت: تیم ملی نوجوانان در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا خوش درخشید و با اقتدار به جام جهانی 2017 صعود کرد.

معینی: نوجوانان با اقتدار به جام جهانی صعود کردند

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی فدراسیون فوتبال،  فریدون معینی-سرپرست کمیته جوانان در خصوص عملکرد ملی پوشان در رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: نتایج کاملا راضی کننده بود و تمامی توقعات ما بر آورده شد. هدف ما حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا و صعود به جام جهانی بود که این مهم با توانایی ، شایستگی و تلاش بازیکنان و کادر فنی رخ داد.
وی در ادامه بیان کرد: تیم ملی نوجوانان لیاقت و شایستگی این را داشت که به جام جهانی صعود کند. اکنون زمان آن است که با برنامه ریزی دقیق و ایجاد بستری مناسب شرایطی را برای کادر فنی و ملی پوشان فراهم کنیم که در جام جهانی موفق ظاهر شویم و از اعتبار آسیا دفاع کنیم.
وی ادامه داد: به زودی نشستی را در کمیته فنی و توسعه تشکیل و بررسی های لازم را درباره شرایط تیم ملی نوجوانان انجام خواهیم داد تا برنامه ریزی دقیقی برای حضوری موفق در عرصه جهانی داشته باشیم و آنرا اجرا کنیم. چرا که جام جهانی جایگاه بالاتری نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا دارد .
سرپرست کمیته جوانان در ادامه بیان کرد: ابتدا باید در کمپ های تمرینی آموزش پی در پی را برای بازیکنان در نظر بگیریم. چرا که آنچیزی که نیاز دارند مرتبا آموزش ببینند و بدانند در شرایط مختلف چه عکس العملی داشته باشند. در کنار مسئله آموزش باید بحث بازیهای تدارکاتی را در نظر بگیریم. انجام دیدارهای دوستانه و تدارکاتی باعث می شود تا مل یپوشان تجربه کسب کنند و در نهایت کادر فنی با پی بردن نقاط ضعف و قوت شاگردان خود، برنامه ریزی جامع و دقیقی را برای رفع و تقویت آن به مرحله اجرا برسانند.
معینی در پایان در خصوص برنامه های تیم ملی جوانان و میزان آمادگی این تیم برای حضور در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا که به میزبانی بحرین برگزار می شود، گفت: برنامه های تمرینی و بازیهای تدارکاتی داخلی و خارجی برای این تیم انجام شده و اکنون ملی پوشان زیر نظر کادر فنی آخرین روزهای تمرینی خود را سپری می کنند تا در مسابقات فوق حضور داشته باشند. تیم ملی جوانان خیلی خوب است و به امید خدا حتما علاوه بر قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر اسیا به رقابتهای جام جهانی صعود می کند. معتقدم تیم جوانان شایستگی و توانایی صعود به جام جهانی را دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش