اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151155575

تیم ایران برای تمام پُستها راهکار دارد

کی روش: فردا یک بازیکن از همه بهتر خواهد بود

کد: 13950714151155575

https://goo.gl/JxZ0uQ

، تهران , (اخبار رسمی): نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انجام شد.

کی روش: فردا یک بازیکن از همه بهتر خواهد بود

به گزارش اخباررسمی به نقل روابط عمومی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار ایران برابر ازبکستان در نشست اظهار کرد: به عنوان سرمربی این سومین بار است که به ازبکستان می آیم و این باعث افتخارم است. بدون شک ما فردا مقابل بهترین تیم گروه بازی می کنیم؛ تیمی که با 6امتیاز در صدر گروه است و به لحاظ بازی و نتیجه خوب کار کرده است. اما ما هم از تیم ایران توقعاتی داریم و انتظارمان این است بهترین عملکردمان را ارائه کنیم.
سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به سوالی درباره وضعیت اشکان دژاگه و علیرضا جهانبخش اظهار کرد: متاسفانه مصدومیت جزوی از فوتبال است و در چند بازی گذشته نتوانستیم چند بازیکن آماده مان را در اختیار داشته باشیم. ما نه تنها اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش و مسعود شجاعی را در اختیار داریم بلکه بازیکنی را داریم که از همه بهتر است و آن تیم ایران است و فردا شاهد بازی تیمی خوبی از تیم ایران خواهیم بود.
کی روش افزود: یک خبر خوب و یک خبر بد دارم. خبر خوب اینکه اشکان دژاگه و علیرضا جهانبخش آماده بازی فردا خواهند بود و خبر بد اینکه آمادگی این دو بازیکن خبر بدی برای تیم ازبکستان خواهد بود (با خنده).
او در پاسخ به این سوال که شما از 15، 16 بازیکن بیشتر از بقیه نفرات استفاده می کنید، گفت: ما خدا را شکر در این چند وقت اردوهای خوبی داشتیم. تیم ایران اکنون برای تمام پستها راهکار دارد. وقتی من آمدم تنها یک بازیکن ایرانی در اروپا بازی می کردند اما اکنون یازده بازیکن ایرانی در این شرایط قرار دارند و این نشان دهنده پیشرفت فوتبال ایران است و تاثیرات اردوهای خوب و اتفاقات  خوب در چند سال گذشته را در تیم ایران شاهد هستیم.
سرمربی تیم ملی درباره انتخاب بنجامین ویلیامز استرالیایی بعد از اتفاقاتی که در دیدار ایران برابر عراق رخ داد نیز گفت: راجع به مسائل داوری نمی توانیم صحبت کنیم. متاسفانه وقتی حرفی می زنیم دچار مشکل می شویم و این هم به خاطر گمانه زنی هایی است که انجام می شود و برخی مواقع صحبت ما مربیان به خوبی منعکس نمی شود. اما واقعیت این است که همه اعضای فوتبال از مربیان گرفته تا بازیکنان و داوران می توانند اشتباه کنند. فوتبال بازی اشتباهات است. اگر اشتباه نباشد دریبل زده نمی شود و گلی هم به ثمر نمی رسد.  همه باید سعی کنیم روحیه اصلی بازی که انجام بازی جوانمردانه است را رعایت کنیم و این روحیه را ارتقا بخشیم. مهمترین موضوع این است که وقتی بازی تمام می شود هر 4 تیم یعنی ایران، ازبکستان، داوری و تیم ناظری مطمئن باشند که بهترین عملکردشان را انجام دهند و به پیشرفت فوتبال کمک کنند و آینده فوتبال را ضمانت کنند.
بنا به اعلام بخش رسانه ای تیم ملی، صحبتهای منتشر شده توسط سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که در سایت فدراسیون فوتبال درج شده قابل استناد است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش