اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950718154785575

ملی پوشان قابلیت ها و توانایی تغییر در شیوه بازی را دارند

محصص: کلید موفقیت نترسیدن از شکست است

کد: 13950718154785575

https://goo.gl/Vu1c06

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال معتقد است دیدار برابر کره جنوبی در تهران بسیار سخت تر از بازی در ازبکستان خواهد بود.

محصص: کلید موفقیت نترسیدن از شکست است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون فوتبال،  مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: بازی با ازبکستان آنهم در تاشکند ثابت کرد که تفاهم بسیار خوبی بین بازیکنان و کادر فنی وجود دارد. در نیمه اول و دوم بازی شاهد دو شیوه بازی متفاوت از بازیکنان بودیم که این امر نشان می دهد ملی پوشان قابلیت ها و توانایی تغییر در شیوه بازی را دارند. در نیمه نخست ما تهاجمی به میدان رفته و در نیمه دوم روش بازی به دفاع و ضد حمله تغییر کرد. ما می توانستیم این بازی را سه بر صفر ببریم و ازبک ها شانس آوردند که بازی خود را با تعداد گل کمتری واگذار کردند.
وی در ادامه بیان کرد: مسابقه برابر کره جنوبی متفاوت تر از مسابقه با ازبکستان است. تیم کره جنوبی به رهبری اولی اشتیلیکه در تهران حضور دارد. او شناخت خوبی از بازیکنان ما داشته و بازی تیم ایران را به خوبی آنالیز کرده است. البته مارکار آقاجانیان نیز بازی قطر و کره جنوبی را به خوبی آنالیز کرده و اطلاعات دقیقی از این دیدار در اختیار داریم. بدون شک با توجه به رقابتی که در چند سال گذشته بین این دو تیم وجود داشته است، مسابقه ای جذاب و با نتیجه ای مطلوب را در بر خواهد داشت.
رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در ادامه بیان کرد: تیم ملی تعادل خوبی در خطوط حمله، دفاعی منجسم که در نهایت به گل می رسد و خط میانی دارد و این از نکته های بارز و موفق تیم ملی فوتبال است. در مقابل تیم ملی کره جنوبی نیز در خط حمله و میانی عملکرد موفقی دارد. بازی خیلی سختی را پیش رو داریم. برگزاری مسابقه در ایران بسیار سخت تر از کشورهای دیگر است چرا که انتظارات بیشتر می شود و همین امر استرس را بالا می برد اما با مربی با تجربه ای که در اختیار داریم، بدون شک موفق خواهیم بود و معتقدم که کی روش امتیاز بزرگی برای تیم ملی کشورمان است چرا که شناخت بسیار کامل و دقیقی از بازیکنان ایران دارد.
وی گفت: کلید موفقیت برای رفتن به جام جهانی این است که نباید از شکست های احتمالی هراس داشته باشیم. تیم های ژاپن و چین شکست می خورند و راه خود را ادامه می دهند و از پیروزی نیز نباید غرور کاذب بگیریم. هر تیمی در شرایط که دارد، می تواند بهترین باشد و پیروز میدان شود اما در بازی دیگری شاید این اتفاق رخ ندهد.
محصص در پایان گفت: کره ای ها خط میانی و حمله قوی دارند و امیدوارم بازی خوبی از تیم ملی فوتبال هر دو کشور شاهد باشیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش