اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950724157186394

فعالسازی یا غیر فعال سازی سرویس های پیامکی vas

کد: 13950724157186394

https://goo.gl/0AL2EQ

، تهران , (اخبار رسمی): اگر ارسال پیامک های تبلیغاتی فراوان شما را ازرده کرده است این مطلب را بخوانید.

لغو و یا فعال سازی این خدمات در اپراتور همراه اول بدین صورت میباشد

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی سامانه اس ام اس کاری، امروزه با ازدحام جمعیت و افزایش استفاده از موبایل اپراتورها علاوه بر خدمات تماس بروی خدمات پیامکی نیز درآمد قابل توجهی دارند که امروزه از خدمات vas و خدمات سرویس پیامکی  بسیار استفاده می‌شود که ارسال بیش از حد این گونه پیام ها کاربران را آزرده خاطر می‌کند و نگرانی خاصی را به مخاطبان می‌دهد؛ لغو و یا فعال سازی این خدمات مسیری دارد که روش های آن در ادامه بررسی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در اپراتور همراه اول ارسال اس ام اس با توجه به سرویس پیام کوتاه انجام می شود و باید  کد مربوطه را به شماره مربوط ارسال کنید.

در اکثر موارد سرویس مربوطه توسط ارسال on برای روشن کردن سرویس و off برای خاموش کردن استفاده کنید. در صورتی که این روش برای لغو یا فعال سازی سرویس پاسخ گو نبود با اپراتور همراه اول تماس بگیرید.

بر اساس این گزارش، توجه کنید که این دستورالعمل برای لغو پیامک تبلیغاتی که از طریق پنل ارسال اس ام اس متداول ارسال می‌شود،نیست و فقط شامل سرویس های ارزش افزوده و خدمات پیامکی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اس ام اس کاری

سامانه اس ام اس کاری smskari.ir (پیامک شغلی) با مدیریت رحمان نیک زاد با هدف ایجاد بهترین سامانه پیامک کاربر پسند و محیط کاربری ساده و در عین حال حرفه ای و امکانات تکمیلی و کیفیت بالای کار در ایران شروع به کار کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]