اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950724157775448

به منظور ثبت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مجمع عمومی انجمن صنفی فیلمبرداران سینما برگزار شد

کد: 13950724157775448

https://goo.gl/YugfFg

، تهران , (اخبار رسمی): انجمن صنفی فیلمبرداران سینما پس از برگزاری اولین مجمع عمومی و تصویب اساسنامه آن توسط افراد حاضر در تاریخ 29 شهریور 1395 تشکیل شد. در این نشست نامزدهای هیات مدیره و بازرس معرفی شده و انتخابات صورت گرفت.

مجمع عمومی انجمن صنفی فیلمبرداران سینما برگزار شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی خانه سینما، اولین مجمع عمومی انجمن صنفی فیلمبرداران سینما، روز دوشنبه 29 شهریور ماه 1395 با حضور آقای کلاته نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل خانه سینما تشکیل شد. پس از رسمیت یافتن مجمع با حضور هیات رئیسه منتخب، اساسنامه تنظیم شده توسط انجمن فیلمبرداران سینمای ایران که پیش تر برای افراد ارسال شده بود، مورد بررسی و بحث قرار گرفت و پس از معدود تغیراتی، با نظر و رای حاضران به تصویب رسید.

پس از این مرحله، نامزدهای هیات مدیره و بازرس انجمن معرفی شدند و رای گیری به عمل آمد. بدنبال شمارش آراء توسط هیات رئیسه، علی لقمانی، تورج منصوری، بهرام بدخشانی، محمد آلادپوش و محمد رضا سکوت به عنوان اعضاء اصلی هیات مدیره، و هومن بهمنش و مهدی جعفری به عنوان اعضاء علی البدل برگزیده شدند. همچنین شاپور پورامین به عنوان بازرس و داود امیری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

در اولین نشست هیات مدیره بعد از تاسیس انجمن صنفی، تورج منصوری به عنوان رئیس، علی لقمانی به عنوان نایب رئیس، بهرام بدخشانی به عنوان دبیر و محمد رضا سکوت به عنوان خزانه دار تعیین شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه سینما

خانه سینما که از زمان آغاز فراخوان فعالیت آن به عنوان محل تجمع صنوف مختلف سینمایی ( 1368 ) تا زمان اعلام تاسیس ( 1372 ) و فعالیت رسمی آن چهار سال طول کشید، اکنون به عنوان یکی از نهادهای صنفی با سابقه و مرتبط با هنر صنعت سینما شهره است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر