اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950726160595575

رقابت های قهرمانی زیر 19 سال آسیا 2016 – بحرین

گزارش AFC پیش از دیدار ایران مقابل ژاپن

کد: 13950726160595575

https://goo.gl/8ozY1M

، تهران , (اخبار رسمی): سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی نوشت که سرمربی تیم ملی جوانان ایران انتظار دارد که بازیکنانش نمایش خیره کننده ای مقابل ژاپن داشته باشند تا به صدر گروه C برسند.

گزارش AFC پیش از دیدار ایران مقابل ژاپن

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود آورده است: تیم ملی جوانان ایران در اولین دیدار خود مقابل قطر توانست به نتیجه تساوی یک بر یک برسد. ابوالفضل رزاق پور بازیکنی بود که هر دو گل را به نفع هر دو تیم به ثمر رساند.
پیروانی گفت: ژاپن یکی از تیم های قدرتمند آسیا است و من در این خصوص با مربیانم نیز صحبت کرده ام.
وی افزود: دیدار ما فردا مقابل ژاپن در حالی برگزار می شود که 5 روز است در بحرین به سر می بریم و نسبت به شرایط سازگارتر شده ایم.
سرمربی تیم ملی جوانان در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: ما بیش از 20 بازیکن در اختیار داریم و همه آنها از آمادگی خوبی برخوردار هستند. من انتظار دارم که آنها در دومین دیدار خود از تمرکز و عملکرد بهتری برخوردار باشند.
ژاپن اولین دیدار خود را مقابل یمن با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد ولی آتسوشی یوچیاما – سرمربی تیم ملی جوانان ژاپن علیرغم کسب این بُرد به هیچ عنوان دیدار مقابل ایران را آسان نمی داند. وی در گفتگو با وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفته است: تیم ملی جوانان ایران از لحاظ فیزیکی تیم بسیار قدرتمندی است. بعضی از بازیکنان بسیار بلند و بعضی دیگر از لحاظ تهاجمی فوق العاده هستند.
سرمربی تیم ملی جوانان ژاپن افزود: مطمئنم که تعادل خوبی بین خطوط حمله و دفاع در دیدار مقابل ایران خواهیم داشت.
در نگاهی دیگر به گروه C، محمد النوفیای – سرمربی تیم ملی جوانان یمن پس از شکست مقابل ژاپن در اولین دیدار معتقد است: من برای ایجاد انگیزه در بازیکنانم طی دیدار بعدی مان که مقابل قطر قطر است، تمام تلاشم را خواهم کرد.
وی در گفتگو با سایت رسمی AFC گفت: فراموش نکنید که تیم بسیار خوبی هستیم و کمتر تیمی همچون یمن وجود دارد. پیش از برگزاری این تورنمنت ما در دیداری دوستانه توانستیم فرانسه را شکست دهیم.
محمد النوفیای خاطرنشان کرد: سعی می کنیم در دومین دیدارمان همه چیز را تغییر دهیم. مشکل ما در اولین دیدارمان عدم وجود زمان آماده سازی بود. ولی برای پیروزی در دیدار فردا آماده هستیم.
قطر که فردا رقیب تیم یمن خواهد بود در اولین دیدار خود مقابل ایران مأیوس شد، ولی مصمم به انجام عملکرد بهتر مقابل یمن است.
اسکار مورانو – سرمربی تیم ملی قطر در این خصوص با وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفتگو کرده است: سعی ما این است که در دیدار فردا رقابت خوبی داشته باشیم.
وی افزود: در این تورنمنت هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. فکر می کردیم که ژاپن همچون کره جنوبی جزو تیم های مورد علاقه مان در این مسابقات باشد اما در حال حاضر یمن را پیش رو داریم.

لازم به توضیح است، زمانبندی دیدارهای دور دوم مرحله گروهی تیم های حاضر در گروه C رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا به وقت تهران به شرح زیر است:
ایران – ژاپن / ساعت 17:00، استادیوم ملی بحرین
یمن – قطر / ساعت 20:00، استادیوم ملی بحرین

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش