اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950726160906415

«نامیرا» به باشگاه دویست هزارتایی‌ها پیوست

کد: 13950726160906415

https://goo.gl/RhYwlV

، تهران , (اخبار رسمی): ده هزار نسخه از کتاب «نامیرا»، اثر صادق کرمیار وارد بازار کتاب و راهی کتابفروشی‌ها شد.

«نامیرا» به باشگاه دویست هزارتایی‌ها پیوست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ستاد خبری پویش مطالعاتی «روشنا»، علی رغم گذشت حدود یکسال از انتشار کتاب «نامیرا» در این پویش، با توجه به استقبال مخاطبین و کمبود کتاب در کتابفروشی ها، ده هزار نسخه از کتاب «نامیرا» با قیمت ده هزار تومان توسط انتشارات نیستان منتشر شده و در کتابفروشی های سراسر کشور، قابل تهیه است.

بر اساس این گزارش، با توجه به شمارگان قبلی، کتاب «نامیرا» هم به مجموع شمارگان دویست هزار نسخه رسید.

ششمین پویش مطالعاتی «روشنا» از ابتدای ماه محرم، با محوریت سه کتاب رحمت واسعه از بیانات حضرت آیت الله بهجت، سقای آب و ادب اثر سید مهدی شجاعی و بچه های عاشورا به قلم طاهره ایبد آغاز به کار کرده است.

این پویش مطالعاتی در این دوره به شرکت کنندگان به صورت هفتگی جوایزی را اهدا می کند که مخاطبین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب های این دوره به پایگاه اطلاع رسانی روشنا مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پویش مطالعاتی روشنا

پویش مطالعاتی روشنا با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی این بار نیز با سه کتاب رحمت واسعه که بیان خصایص حضرت امام حسین(ع) است در اشارات آیت الله العظمی بهجت(ره)؛ سقای آب و ادب که روایتی نو از زندگانی حضرت ابوالفضل است به قلم سید مهدی شجاعی و همچنین کتاب بچه‌های عاشورا به قلم خانم طاهره ایبد که به کودکان و نوجوانان عاشورایی پرداخته است و ویژه رده سنی کودک و نوجوان است، میهمان خانواده‌های ایرانی خواهد بود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب