اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950728162995575

ملی پوشان باید اهمیت بالای این بازی حساس را درک کنند

معینی: یمن برای اعتبارش به مصاف ایران می آید

کد: 13950728162995575

https://goo.gl/aETDcu

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست کیمته جوانان گفت: دیدار برابر یمن از حساسیت بالایی برخوردار است و امیدوارم ملی پوشان با تمرکز بالا در این مسابقه به مصاف رقیب خود بروند.

معینی: یمن برای اعتبارش به مصاف ایران می آید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، فریدون معینی- سرپرست کمیته جوانان گفت: با تئجه به تلاشهای شبانه روزی کادر فنی و انجام بازیهای تدارکاتی و دوستانه برای این تیم، معتقدم ملی پوشان می توانند در این دوره از بازیها عملکرد موفقی داشته باشند.
وی ادامه داد: متاسفانه در بازی برابر ژاپن، گل ایران را مردود اعلام کردند و این امر باعث شد تا تیم ملی جوانان شرایط سخت تری را برای صعود تجربه کند. ما باید تیم یمن را با اختلاف دو گل ببریم تا بتوانیم به مسابقات جام جهانی و رده بندی صعود کنیم که این اتفاق با عملکرد خوب بازیکنان میسر می شود.  اگر بازیکنان قابلیت های خود را به نمایش بگذارند بدون شک می توانند در دیدار برابر یمن به پیروزی برسند. تیم یمن دو بازی انجام داده و شکست خورده و انگیزه بالارفتن از گروه را ندارند اما تیم ما با انگیزه بالایی که دارد، می تواند صعود کند.
وی در ادامه بیان کرد: ما در گروه بسیار سختی قرار داشتیم و تمام بازیهایی کا تاکنون انجام دادیم، سخت بود. ملی پوشان باید با تمرکز کامل در این بازی حضور داشته باشند و اهمیت این بازی حساس را درک کنند. بدون شک یمن برای اعتبارش به میدان می آید و حداقل امتیاز این بازی را می خواهد اما  تیم ایران بسیا رمنسجم و قدرتمند است و از بازیکنان با استعدادی بهره می برد. امیدوارم که فردا شاهد دیداری جذاب بوده و در نهایت با پیروزی برابر یمن به مرحله بعدی بازیها و جام جهانی صعود کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش