اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950802166376434

کدام برند رستوران زنجیره ای در ایران مجوز گرفت

«برگرسان»به صورت قانونی وارد ایران شد

کد: 13950802166376434

https://goo.gl/0zIejO

، تهران , (اخبار رسمی): یک برند رستورانی معتبر بین‌المللی پس از سال‌ها و جنجال‌های بسیار به صورت قانونی وارد ایران شد.

برگر سان یکی از برندهای هولدینگ بین المللی یاملی کورپوریشن میباشد

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت زرین کاوش دی، برند برگرسان burger sun از مجموعه یام برندز با ارائه رسیپی‌های کاملا خاص شرکت یاملی وارد ایران شد و توانست تمام مجوزهای قانونی و تولیدی را از سازمان‌های ذیربط دریافت کند. علی شعبانی مدیر بخش حقوقی برند بین‌المللی برگرسان اعلام‌کرد: شرکت زرین کاوش دی به عنوان مجری و نمایندگی این برند بین‌المللی که در تمام کشورهای دنیا بیش از 22 هزار شعبه فعال دارد مالک این برند و اجرا کننده و ناظر مجموعه رستوران‌های برگرسان burger sun powered by yum در ایران است.

وی با اشاره به اینکه سال‌هاست در مورد برندهای معتبر و بین‌المللی غذایی و زنجیره‌ای در قالب صنعت فرانچایز همچون مکدونالدز، کی اف سی، برگرسان، برگرگینگ، پیتزا هات، تاکوبل و باسکن روبینز تحقیق داشته ایم، افزود: این مجموعه کوشیده است تا راه حلی مطمئن و از همه مهم‌تر قانونی را برای راه‌اندازی اینگونه رستوران‌ها در ایران پیدا کند که هم با سبک و سیاق مردم و هم مسائل قانونی داخلی کشورمان همخوانی داشته باشد که در انتها توانست با برند بین‌المللی برگرسان از گروه یاملی کورپوریشن وارد مذاکره شده و مجوزهای لازمه در ایران را اخذ کند.

وی اعلام کرد:تا امروز هیچ برند خارجی و معتبری به جز برند بین‌المللی برگرسان شرکت یاملی کورپوریشن در ایران به ثبت قانونی نرسیده که در سایت اداره ثبت علائم تجاری قابل استعلام و پیگیری و توانسته باشد از تنها سازمان متولی این امر که اداره صنعت و معدن و تجارت اتاق اصناف و بازرگانان است دارای مجوز تاسیس فروشگاه‌های زنجیره‌ای به نام یک شرکت ایرانی باشد و هر گونه ادعایی توسط اشخاص دیگر وجاهت قانونی ندارد که این امکان نیز بعد از توافقات بین‌المللی ایران و کشورهای غربی توسط دولتمردان ایرانی و برداشته‌شدن تحریم‌های ظالمانه علیه ایران امکان‌پذیر شده است.

او بیان کرد: البته شرکت‌هایی هم قبلا تلاش کرده‌اند که  با حاشیه‌سازی و ادعاهای غیرواقعی امتیاز نمایندگی اجرای یک برند بین‌المللی را در ایران کسب کنند که از جمله برگرسان، برگرکینگ، تاکوبل، کی‌اف‌سی، پیترا هات، مکدونالدز و باسکن روبینز، ولی به علت نداشتن زیرساخت‌های لازم و نواقص در داشتن انواع مجوزهای قانونی که در سر راهشان بود که یکی از مهم‌ترین آنها نتوانستن ثبت قانونی برند در ایران، این امر محقق نشد و هر آنچه که تابه‌حال اتفاق افتاده کذب محض بوده است که بعد از مدتی توسط ارگان‌های قضایی و انتظامی ذیربط جمع آوری شده و باعث ضرر و زیان سرمایه‌گذاران شده است. ولی این شرکت با ثبت قانونی برند برگرسان burger sun به فارسی و لاتین که بزرگ‌ترین پشتوانه یک برند در صنعت برندینگ و فرانچایز بین‌المللی در کشور محل اجرا ی طرح است به این مهم جامه عمل پوشاند.

وی اضافه کرد: چندی پیش تیزرهای تبلیغاتی برند برگرسان یاملی کورپوریشن از سوی شرکت مادر از بعضی رسانه ها پخش شد که با استقبال خوبی نیز از سوی متقاضیان و سرمایه گذاران که طالب یک برند اورجینال در ایران هستند روبه‌رو شد تا آنجایی که همین موضوع باعث جلب توجه افکار عمومی و ایجاد حساسیت بعضی مسئولین ذیربط شد. به گفته مدیر بخش حقوقی شرکت زرین کاوش دی مجری برند برگرسان ایران این مجموعه با ارائه تمام مجوزهای قانونی اخذ شده از سازمان‌های ذیربط این مشکل را مرتفع کرد پس از آن مشکلاتی در رابطه با لاتین بودن عنوان برند برگرسان burger sun نیز از سوی سازمان‌های ذیربط مطرح شد که این مسئله نیز به‌جهت ثبت لاتین کلمه و انعکاس آن در مجوز فروشگاه‌های زنجیره‌ای اخذ شده از اتاق اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت مرتفع شد.

شعبانی گفت: البته مجموعه رستوران‌های برگرسان شرکت یاملی در ایران مانند سایر شعبات خود در کشورهای دیگر از استانداردهای خاصی برخوردار است و فقط یک فست فود نیست بلکه محلی تفریحی و مناسب جهت وقت گذراندن بوده و انواع غذاها و نوشیدنی‌های گرم و سرد مانند قهوه و تمامی وعده‌های غذایی از صبح تا شب در آن سرو می‌شود که در نوع خود در ایران برای اولین بار اتفاق افتاده است.

وی اعلام‌کرد:در حال حاضر به‌جز برند برگر سان یام کورپوریشن با استانداردهای شرکت یاملی واحد غذایی و رستورانی بین‌المللی دیگری با این طیف گسترده غذایی و انواع نوشیدنی وانواع برگرها، انواع کنتاکی‌ها، پیتزاها و پاستاها و با این تعداد شعبات فعال در سطح کشورهای دنیا، در ایران در حوزه فرانچایز بین‌المللی وجود قانونی ندارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برگرسان

شرکت زرین کاوش دی مجری برند برگرسان از مجموعه بین المللی یاملی کورپوریشن در ایران و منطقه است. برند برگرسان یک برند گروه یاملی کورپوریشن است.که در سراسر دنیا بیش از 22 هزار شعبه فعال دارد . این شرکت پس از تعاملات، مذاکرات و جنجال های بسیار توانست با این برند بین المللی از شرکت مادر یاملی کورپوریشن وارد مذاکره شده و به دلیل داشتن مدارک و مجوزهای قانونی داخلی و زیرساختهای مجهز تولیدی توانست شرکت اصلی مالک برند(یام برندز) را به اعطای امتیاز شرکت مجری و اجرا کننده طرح و ناظر بر شعبه های این برند را در غالب صنعت فرانچایز بین المللی در منطقه و ایران مجاب کند. به گزارش مدیر بخش حقوقی شرکت زرین کاوش دی: برند برگرسان burger sun by yum از مجموعه یام برندز با ارائه رسیپی‌های کاملا خاص شرکت یاملی وارد ایران شد و توانست تمام مجوزهای قانونی و تولیدی را از سازمان‌های ذیربط دریافت کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]