اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950808170995575

کامرانی فر:

داوران برای حفظ جایگاه خود باید بیشتر تلاش کنند

کد: 13950808170995575

https://goo.gl/c9VuC8

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس دپارتمان داوران می گوید داورانی که نتوانند قضاوت عادلانه و قانونی داشته باشند، قطعا جایگاه خود را از دست خواهند داد.

داوران برای حفظ جایگاه خود باید بیشتر تلاش کنند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی فر  رئیس دپارتمان داوران گفت: بعضی از داوران وظایف خود را که تلاش در زمین مسابقه برای اجرای صحیح قوانین داوری است را فراموش کرده اند.
وی در ادامه به داورانی که قدر جایگاه و حضور در لیگ برتر را نمی دانند، اظهار داشت: برخی داوران بر این تصور هستند که در هر شرایطی در لیگ برتر قضاوت خواهند کرد. داوران مطمئن باشند در صورتی که نتوانند قضاوت عادلانه و قانونی داشته باشند، همانند تیم های سقوط کننده به لیگ های پایین تر خواهند رفت و این شامل هر داوری در هر جایگاهی و با هر سابقه ای خواهد بود.
رئیس دپارتمان داوران در ادامه بیان کرد: داوران به هیچ فردی و یا تیمی وابستگی ندارند، پس به دور از نتایج و اتفاقات هفته های گذشته باید با شجاعت کامل داوری کنند.
وی در پایان به آن دسته از داورانی که در زمین مسابقه تحرک کمی دارند و از صحنه های بازی دور می مانند هشدار داد و گفت: در صورتی که توانایی آمادگی جسمانی خود را بهبود نبخشند، قطعا داوران جوان و با انگیزه به زودی جایگزین آنها خواهند شد. داوران باید برای بهتر بودن و حفظ جایگاه خود، بیشتر تلاش کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش