اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950808171226066

«قبیله من» به هنر و تجربه می‌آید

کد: 13950808171226066

https://goo.gl/kwAhJB

، تهران , (اخبار رسمی): «قبیله من» اولین فیلم غلامرضا آزادی فیلمبردار باسابقه سینمای ایران از روز پنجشنبه 13 آبان ماه اکران خود را در سینما سوره اصفهان و در گروه هنر و تجربه آغاز خواهد کرد.

«قبیله من» به هنر و تجربه می‌آید/رونمایی از پوستر

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاوررسانه‌ای، این فیلم که سال 1390 به تهیه کنندگی فریال بهزاد مقابل دوربین رفته است با وجود درخشش در جشنواره‌های مختلف خارجی تا به حال فرصت اکران در داخل کشور را پیدا نکرده بود. 

استفاده از نابازیگران از ویژگی‌های جالب توجه «قبیله من» است که در کنار اصغر بیچاره عکاس فقید سینما به نقش‌آفرینی در این فیلم می‌پردازند. 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زندگی مثل یک فیلمه، کوتاه و بلندش فرقی نمی‌کنه، اما برای همه آدم‌ها از یه جایی شروع می‌شه، و یک روز دیگه که اصلا منتظرش نبودیم ناگهان تموم می‌شه، ما مجبوریم به تماشا...
همچنین در آستانه اکران عمومی «قبیله من» از پوسترهای این فیلم رونمایی شد. 
عوامل اصلى این فیلم عبارتند از:
تهیه‌کننده: فریال بهزاد/ نویسنده و طراح صحنه و لباس و کارگردان: غلامرضا آزادى/ مدیر فیلمبردارى: پیام آزادى/ دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: سیمین آزادى/ منشى صحنه: ماریا میرنژاد/ مدیر صدا: پرویز آبنار/ تدوین: نیما دبیرزاده/ عکس: ایران انتظام/ فیلمساز پشت‌صحنه: سینا اقبال‌نیک/ طراح گریم: شهرزاد عقیقى/ مدیر تولید: مرحوم ناصر برهان آزاد/ روابط عمومى و تبلیغات: مریم شریعتى/ محصول موسسه سینمایی فانوس خیال.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر