اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809171986485

ثبت نام «مسابقات ملی فن‌آورد» با هدف ارتباط صنعت و دانشگاه آغاز شد

معرفی کارجویان مستعد به صنایع، توسط دانشگاه شریف

کد: 13950809171986485

https://goo.gl/ocii67

، تهران , (اخبار رسمی): سومین دوره مسابقات ملی مهارت‌سنجی فن‌آورد، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و پارک فناوری پردیس با هدف معرفی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعد به صنایع از سوی دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

مرحله حضوری دومین دوره مسابقات فن آورد - آذر ماه 1394 - دانشگاه صنعتی شریف

گواهی رسمی مهارت دانشگاه صنعتی شریف و بورسیه شغلی، این رویداد را جزء چالش‌برانگیزترین و جذاب‌ترین مسابقات کشور می‌کند

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی فن‌آورد، امروزه شرکت‌ها و صنایع در جهت توسعه کسب و کار خود بیشتر از هر وقت دیگری نیازمند افرادی خلاق، توانمند و متخصص هستند و نیاز به منابع انسانی توانمند روزبه‌روز در بین شرکت‌های صنعتی بیشتر می‌شود.

در این حوزه، دانشگاه‌های کشور همچنان به روش‌های گذشته مدرک می‌دهند و شیوه تحصیلی و ارزیابی دانشجویان متاثر از این سطح نیاز نشده‌است؛ در این وضعیت مسابقات ملی فن‌آورد سعی می‌کند تا با شناسایی نیازمندی‌های صنایع و طراحی مسابقات مبتنی بر شاخص های واقعی، دانشجویان را با نیازمندی‌های صنعت آشنا کند و ظرفیت این افراد را مورد سنجش قرار دهد.

بر اساس این گزارش، فن‌آورد هر ساله و به صورت منظم با شناسایی دقیق نیازهای واقعی و به روز صنایع پیشرو سعی در معرفی این نیازها به جامعه متخصصین و ارزیابی استعدادهای افراد مبتنی بر این نیازها، فارغ از هر مدرک یا معدل دانشگاهی دارد. این مسابقات که از سال اول از طریق ارتباط با بیست شرکت صنعتی و دانش بنیان شروع گردید و در سال 94 بیش از 3000 نفر شرکت‌کننده داشت.

بر پایه این اطلاع، امسال نیز با بیش از 100 شرکت صنعتی و دانش بنیان ارتباط دارد و در 8 رشته تخصصی برگزار می‌شود.

گفتنی است رشته‌های اصلی این دوره از مسابقات در رشته های برنامه نویسی کامپیوتر، داده‌کاوی، برق-الکترونیک، برنامه نویسی تلفن‌های هوشمند، داده کاوی، گرافیک، معماری، OSINT و بازی سازی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان با شرکت در این مسابقه، علاوه بر آشنایی با نیازهای واقعی صنعت کشور، در رتبه بندی ملی این رویداد که توسط دانشگاه صنعتی شریف منتشر می‌شود، هم حضور خواهند داشت.
علاوه بر این عیار سنجی، 250 سکه تمام بهار آزادی از جوایز ارزنده‌ی این رویداد است که در کنار گواهی رسمی مهارت دانشگاه صنعتی شریف و بورسیه شغلی، این رویداد را جزء چالش‌برانگیزترین و جذاب‌ترین مسابقات کشور می‌کند.

سومین دوره مسابقات ملی مهارت‌سنجی فن‌آورد از 28 آبان ماه شروع  و مرحله حضوری آن 17 الی 19 آذر در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی فن آورد مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فن‌آورد

فن‌آورد تنها یک مسابقه نیست! فن‌آورد بزرگ‌ترین رتبه‌بندی تخصصی کشور است اما در رتبه‌بندی نیز خلاصه نمی‌شود! فن‌آورد یک اعتقاد است، اعتقاد به اینکه وقت آن شده‌است که استعداد و تخصص افراد، آینده را رقم بزند نه مدرک و نمره آنان. فن‌آورد با روشی نوین و منحصر به فرد، مهارت‌های تخصصی و استعداد افراد را در رقابتی جذاب و چالش برانگیز با حرفه‌ای ترین متخصصان محک زده و بهترین‌ها را شناسایی و حمایت می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]