کد: 13950815176756040

داوران اقلام تبلیغی چهارمین جشنواره یاس معرفی شدند

کد: 13950815176756040

https://goo.gl/7ZEvq5

، تهران , (اخبار رسمی): دبیر چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس در احکامی اعضای هیات داوری بخش اقلام تبلیغی را معرفی کرد.

داوران اقلام تبلیغی چهارمین جشنواره یاس معرفی شدند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس، سید مصطفی ابطحی در جلسه ای که در موسسه رسانه های تصویری برگزار شد ، احکام اعضای هیات داوری بخش اقلام تبلیغی جشنواره بین المللی فیلم یاس را به آنان تقدیم کرد..

بابک برزویه، محمد آلادپوش، کوروش پیرو، احسان برآبادی و آرش معیریان آثار رسیده به بخش رقابتی اقلام تبلیغی چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس داوری می کنند.

بابک برزویه

بابک برزویه عکاس سینمای ایران است. برزویه سال 1375 برنده دیپلم افتخار و سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم برای عکاسی فیلم سفر به چزابه (ساخته رسول ملاقلی پور)شد. وی با عکاسی بیش از 10 مجموعه تلویزیونی، 35 فیلم سینمایی و بیش از 200 تئاتر یکی از فعالترین عکاسان هنری ایران است.

محمد آلادپوش

محمد آلادپوش مدیر فیلمبرداری سینمای ایران است و فعالیت خود را سال 1363 با فیلم کوتاه زنگ درس، زنگ تفریح آغاز کرد. وی تاکنون دوبار سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری را از جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌های سرزمین خورشید (1375) و ایستگاه متروک (1380) دریافت کرده‌است.

شام آخر، گاوخونی، دست های خالی، به همین سادگی، پوسته، سعادت آباد و آقا یوسف از دیگر آثاری است که وی مدیریت فیلمبرداری آنها را برعهده داشته است.

کوروش پیرو

عکاس سینمای ایران است. آزادی مشروط، قلاده های طلا ، زندگی شیرین و سوپر استار از جمله فیلم هایی است که وی کار عکاسی آن را برعهده داشته است.

احسان برآبادی

طراح پوستر آثار متعددی در سینمای ایران است که از جمله آن می توان به فیلم های آسمان محبوب، انارهای نارس، بشارت به یک شهروند هزاره سوم اشاره کرد.

وی همچنین برنده پروانه زرین برای طراحی پوستر فیلم تنهای تنهای تنها از بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان است.

آرش معیریان

کارگردان و تدوینگر سینمای ایران است. وی همچنین ساخت آنونس آثار متعددی از جمله کلاغ پر، بچه های بد و بهشت از آن تو را برعهده داشته است.

ساعت شلوغی، فیتیله و ماه پیشونی، احضار شدگان، چپ دست و کما از جمله فیلم هایی است که وی کارگردانی آن را برعهده داشته است.

110 اثر به بخش اقلام تبلیغی چهارمین جشنواره فیلم یاس رسیده است.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم یاس به دبیری سید مصطفی ابطحی در استان مازندران برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه رسانه‌های تصویری

موسسه رسانه‌های تصویری از سال 1372 کار خود را آغاز نمود. این موسسه در حال حاضر در کنار سایر موسسات خصوصی بزرگترین موسسه فعال در این حوزه است.

منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر