اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950815176776066

با نزدیک شدن به زمان اکران

لوگوی فیلم سینمایی «تیک آف» رونمایی شد

کد: 13950815176776066

https://goo.gl/bPWiV9

، تهران , (اخبار رسمی): لوگوی فیلم سینمایی تیک آف ساخته احسان عبدی پور و به تهیه کنندگی طهورا ابوالقاسمی رونمایی شد .

لوگوی فیلم سینمایی «تیک آف» رونمایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فیلم، طراحی لوگوی این فیلم توسط محمد روح الامینی انجام شده است که پیش از این طراحی لوگوی فیلم های من ، ایستاده در غبار و برادرم خسرو را در کارنامه خود دارد.

تیک آف سومین ساخته سینمایی احسان عبدی پور بعد از پاپ و تنهای تنهای تنها است.

در خلاصه داستان آمده است : در آخرین سال ها و چکه های باقی مانده از جوانی، شیرزاد، از پنجسال زندگی روی اقیانوس و در کابین کشتی ها برمیگردد و در خلوت پایان یک جشن شبانه با رفیق های قدیمی ش، ناگهان زندگی او و چهار دختر و پسر، به سمت غریبی سر کج می کند. شوخی شوخی و بازی بازی، هر پنج تاشان راه می افتند به قتل عام عقده های چند ساله و کام گرفتن از زندگی و جوانی.

مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، رضا یزدانی، سوگل قلاتیان و حمزه مقدم بازیگران این فیلم هستند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از: تهیه کننده: طهورا ابوالقاسمی، نویسنده و کارگردان: احسان عبدی پور، مدیر فیلمبرداری: ساعد نیک ذات، تدوین: سپیده عبدالوهاب، طراح و چهره پرداز: سودابه خسروی، صدابرداران: جهانگیر میرشکاری، مهدی ابراهیم زاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، خواننده: رضا یزدانی، موسیقی: محسن شریفیان، بابک شهرکی، جلوه های بصری:  شهاب الدین نجفی، استودیو روشنا، عکاس: سید عبدالحسین نواب موسوی، مدیر تولید: سمیرا علایی، منشی صحنه: آذر تجلی ، مدیر تبلیغات : میثم میرزائی  ، روابط عمومی : نگین موسوی ،  سرمایه گذاران: بیمه رازی، مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی، 

پخش فیلم سینمایی تیک آف بر عهده دفتر پخش بامداد فیلم است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر