اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950830186275575

نادری:

بازیکنان جوان را در شهرهای خودشان هم بررسی می کنیم

کد: 13950830186275575

https://goo.gl/BMgc0h

، تهران , (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی (ب) ایران درخصوص اردوی این تیم در کمپ تیم های ملی به نکاتی اشاره کرد.

بازیکنان جوان را در شهرهای خودشان هم بررسی می کنیم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون، علی نادری در ابتدا گفت : اردوی تیم ملی (ب) فوتبال ساحلی از 27 آبانماه با حضور 13 بازیکن در کمپ تیم های ملی آغاز شد و در نهایت صبح امروز آخرین تمرین را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: به هرحال تیم ملی (ب) به منزله پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان است، بطوری که در رقابتهای سطح بالای جام بین قاره ای جهان 2 بازیکن از این تیم در جمع ملی پوشان تیم بزرگسالان حضور داشتند. این موضوع مهر تاییدی بر روند صحیح شناسایی، آموزش و همچنین پتاسیل بالای استعدادهای برتر کشور در قالب تیم ملی (ب) است.
نادری افزود: در این اردو در مجموع چهار جلسه تمرینی داشتیم و کارهای تاکتیکی برنامه ریزی شده در تیم ملی بزرگسالان را به همان شیوه برای بازیکنان جوان به اجرا می گذاریم. در واقع یکی از اهداف اصلی ما آشنایی بازیکنان جوان با شیوه بازی تیم ملی بزرگسالان جهت تطبیق هرچه بیشتر در صورت جایگزینی در تیم ملی است. 
با توجه به اتمام مسابقات لیگ های برتر و دسته یک وی درخصوص میزان آمادگی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی (ب) ، توضیح داد: رقابتهای لیگ های برتر و دسته یک حدود یک ماه و نیم پیش به پایان رسیده اما با توجه به اینکه بازیکنان را در شهرهای خودشان نیز زیر نظر داریم از آمادگی آنها کاسته نشده است. برنامه تمرینی بازیکنان را مدنظر داریم و بطورکلی اردوهای تیم ملی (ب) را در طول سال برگزاری خواهیم کرد تا ضمن بررسی برنامه تمرینی ، آمادگی جسمانی بازیکنان آنها هم مورد نجش قرار دهیم.
نادری تاکید کرد: به عنوان کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی بسیاری از مسابقات لیگ های برتر، دسته یک و حتی مسابقات پایه را از نزدیک دنبال می کنیم و در واقع برای آنالیز دقیق تر، بازیکنان جوان را به تیم ملی (ب) فراخوانی می کنیم تا عملکرد آنها را در اردوها مورد بررسی قرار دهیم. به همین منظور در این اردو 2 بازیکن از بندرعباس و اردکان را به جمع سایر بازیکنان اضافه کردیم.
سرمربی تیم ملی (ب) فوتبال ساحلی درباره تفاوت سطح بین بازیکنان این تیم در مقایسه با تیم ملی بزرگسالان گفت: بدون شک تفاوت سطح وجود دارد اما میزان آن زیاد نیست. تجربه از دلایل اصلی این اختلاف سطح بشمار می رود که با حضور در بازیهای رسمی و سطح بالا این موضوع حل خواهد شد و به نظرم تا دو یا سه سال آینده این فاصله به حداقل خود خواهد رسید. 
وی در پایان تاکید کرد: بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی بزرگسالان از میانگین سنی خوبی برخوردار هستند که باعث می شود با آرامش و حفظ تاکتیک تیمی در دو یا 3 سال آتی نسبت به جایگزینی بازیکنان تیم (ب) در تیم ملی اقدام کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش