اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950830186285575

کامرانی فر:

شان داوران باید حفظ شود

کد: 13950830186285575

https://goo.gl/s7cqCg

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس دپارتمان داوری می گوید با شایعات بی اساس قداست کار داوران زیر سوال نخواهد رفت.

شان داوران باید حفظ شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رسمی فدراسیون، حسن کامرانی فر در خصوص پخش ویدیویی در فضای مجازی که در آن اشاره شده داور بازی استقلال و صبای قم به دروازه بان استقلال جهت دفع پنالتی را اعلام می کند گفت : جامعه داوری ایران پاک تر و با قداست تر از این است که شایعات بی اساس این چنینی بتواند در آن خدشه ای وارد کند. با هیچ منطقی جور در نمی آید که داور مسابقه بدون اینکه با زننده ضربه ارتباطی داشته باشد به دروازه بان تیم مقابل جهت ضربه زننده توپ را اعلام کند.

وی در ادامه بیان کرد: با داور این مسابقه تلفنی صحبت کردم و وی اظهار داشت که به دروازه بان استقلال قبل از شروع ضربات دو تذکر دادم. اول اینکه قبل از ضربه فقط می توانی به چپ و به راست خط دروازه حرکت کنید و دوم اینکه بعد از دعا زودتر بچرخد.
رئیس دپارتمان داوران در پایان تاکید کرد: حال برخی از بدخواهان فوتبال از این صحنه برداشت هایی داشته اند که بی شک به اعتبار فوتبال کشور ضربه خواهد زد. جامعه داوری کشور در کنار مربیان و بازیکنان اجازه نمی دهد تا عده ای جهت رسیدن به اهداف سوء خود به اعتبار آن ها لطمه بزند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش