اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950902187765575

ناظم الشریعه:

ریکاوری و هماهنگی مهمترین برنامه تیم ملی است

کد: 13950902187765575

https://goo.gl/nMiH7J

، تهران , (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: اردوی تدارکاتی پیش از بازی با روسیه برای هماهنگی و تمرینات ریکاوری بازیکنان برگزار می شود.

ریکاوری و هماهنگی مهمترین برنامه تیم ملی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: قرار است تا طی هفته آتی اردوی تدارکاتی برای بازیکنان برگزار کنیم تا ملی پوشان به شرایط آمادگی مناسبی برسند و با هماهنگی هر چه بیشتر به مصاف تیم دوم جهان برویم.
وی در ادامه بیان کرد: دنبال این هستیم تا برنامه های اردویی را برگزار و بهترین شرایط را برای تیم ملی فوتسال فراهم آوریم تا بازیکنان بتوانند در دو دیدار مهم پیش رو برابر تیم دوم جهان، عملکرد مناسبی داشته باشند. ضمن اینکه قصد داریم از بازیکنان جوان در این دو مسابقه استفاده کنیم و مورد ارزیابی قرار دهیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه گفت: قرار گرفتن بازیکنان جوان و با تجربه در کنار یکدیگر باعث می شود تا تیم ملی فوتسال در مسیر رشد و توسعه قرار بگیرد و از عنوان هایی که در میادین بین المللی و جهانی به دست می آورد، دفاع کند.
ناظم الشریعه در پایان گفت: جلسات هماهنگی مختلفی را برای برگزاری اردوهای تدارکاتی برگزار می شود تا بازیکنان مد نظر را ارزیابی کرده و با رفع نقاط ضعف و قوت تیم، عملکرد مناسبی را در بازیهای پیش رویمان به جای بگذاریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش