اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950903188946066

با پایان صداگذاری و ساخت موسیقی

«زنانگی» آماده نمایش شد

کد: 13950903188946066

https://goo.gl/cF0Rwg

، تهران , (اخبار رسمی): مستند«زنانگی» به کارگردانی محسن استادعلی برای نمایش در جشنواره سینما حقیقت و جشنواره فیلم فجر آماده نمایش شد.

«زنانگی» آماده نمایش شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، پژوهش این فیلم از اسفند ماه 92 آغاز شد و هفته گذشته با صداگذاری سیدعلیرضا علویان و ساخت موسیقی آن توسط ستار اورکی به پایان رسید.

«زنانگی» روایت زندگی چند زن در شهر تهران است که به بهانه ای مشترک، کنار یکدیگر روزگار می گذرانند.

عوامل این مستند عبارتند از: طرح، پژوهش و کارگردانی: محسن استادعلی، فیلمبردار:فرهاد طالبی نژاد، تدوین: بابک حیدری،طراحی و ترکیب صدا:سیدعلیرضا علویان، موسیقی: ستار اورکی،صدابردار: علی علوی،رنگ آمیزی تصاویر:حمیدرضا فطوره چیان و سیندخت رحیمیان،مدیرتولید: سلیم قاسمی، مجری طرح: نسرین عبدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز:یاسمن چراغعلی،عکاس: محمود حسینی،  طراحی لوگو و پوستر : بهمن طالبی نژاد ،مشاور رسانه ای: سپیده حیدرآبادی، تهیه کننده: محسن استادعلی، تهیه شده در کارگاه فیلم مستند.

استادعلی در کارنامه هنری خود ساخت مستندهایی همچون روز شغال ، عادت می کنیم،سکوت،جاده نمناک ،جایی برای زندگی و دم صبح را دارد.   

وی همچنین موفق به دریافت جوایز بسیاری از جشنواره های مختلف داخلی و خارجی همچون جایزه ویژه هیات داوران جشنواره فیلم آوانکا،  جشنواره  بین المللی فیلم فجر، جشن  خانه سینما، سینما حقیقت، فیلم شهر، شهید آوینی،  جشنواره بین المللی فیلم زنان هرات، جشن دنیای تصویر، جشنواره فیلم دفاع مقدس و .... شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر