اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950905189590420

سامسونگ برگزار می کند

برگزاری دومین المپیاد تکنسین‌ها در ایران

کد: 13950905189590420

https://goo.gl/Ezpd4L

، تهران , (اخبار رسمی): سامسونگ برای دومین سال متوالی المپیاد تکنسین‌های ایران را با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در 32 استان برگزار می‌کند تا برترین‌ تکنسین‌های هر رشته مشخص شوند.این المپیاد در چهار رشته موبایل و تبلت، لوازم خانگی، دستگاه‌های تهویه مطبوع و لوازم صوتی و تصویری انجام می‌شود.

برگزاری دومین المپیاد تکنسین‌ها در ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سامسونگ در ایران ،دومین دوره المپیاد تکنسین‌ها با دو هدف عمده ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و شناخت و تجلیل از برترین تکنسین‌های کشور طی روزهای 19 آذر ماه و هفته اول دی‌ماه امسال برگزار می‌شود.
‌این رویداد از روز دوم آذرماه با ثبت‌نام داوطلبان به‌طور رسمی آغاز به کار کرده و علاقه‌مندان حضور در المپیاد تکنسین‌ها می‌توانند تا 12 آذرماه به صورت اینترنتی ثبت‌نام و مجوز ورود به آزمون را دریافت کنند. متقاضیان فقط در یک رشته قادر به ثبت‌نام خواهند بود و با وجود اینکه رویداد مذکور به نام تکنسین‌ها برگزار می‌شود، اما همه افراد می‌توانند با ثبت‌نام و حضور در المپیاد سطح دانش و توانایی‌های فنی خود را محک بزنند.
پس از پایان مهلت ثبت‌نام و طی روزهای 15 تا 18 آذرماهثبت‌نام‌کنندگان با دریافت کارت آزمون برای اولین مرحله از المپیاد تکنسین‌ها که به صورت الکترونیکی در مراکز فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، آماده می‌شوند. مشخصات و آدرس این مراکز و همچنین آیین‌نامه و مقررات شرکت در آزمون در وب‌سایت رسمی المپیاد تکنسین‌های ایران به آدرس www.samsungtecholympiad.irقرار گرفته که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت، اطلاعات لازم را کسب کنند.
آزمون اول که به صورت الکترونیکیاست، در روز 19 آذرماه در چهار گرایش موبایل و تبلت، لوازم خانگی (یخچال و ماشین لباسشویی)، دستگاه‌های تهویه مطبوع و لوازم صوتی و تصویری (تلویزیون و سینمای خانگی) برگزار خواهد شد. پس از مشخص شدن نفرات برتر هر گرایش، مسابقات در مرحله دوم و نهایی خود، یعنی مرحله عملی و حضوری ادامه پیدا می‌کند تا مهارت‌های فنی و تخصصی نفرات برگزیده نیز محک زده شود. مرحله عملی در روزهای دوم و سوم دی‌ ماه برگزار می‌شود و در نهایت با مشخص شدن سه نفر برتر هر گرایش، مسابقات المپیاد تکنسین‌های ایران به کار خود پایان می‌دهد. در پایان طی مراسمی، جوایز برندگان این المپیاد و نیز مدارک کارآموزان و دانش‌آموختگان امسال آکادمی مهندسی سامسونگ اهدا خواهد شد.
نفرات اول تا سوم هر گرایش، به ترتیب 30 سکه، 20 سکه و 10 سکه تمام بهار آزادی دریافت خواهند کرد و همچنین این نفرات، با هزینه شرکت سامسونگ، برای شرکت در المپیاد جهانی مهارت سال 2017 عازم ابوظبی می‌شوند تا به عنوان نماینده ایران در این المپیاد شرکت کنند. 
هدف از برگزاری این المپیاد که در نوع خود بزرگ‌ترین رویداد مهارتی در کشور است، ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی و افزایش ظرفیت مشتری‌مداری در میان تکنسین‌هاست. 
شناسایی استادکاران ماهر و زبردست و قدردانی از آن‌ها به پاس تلاش بی‌وقفه و تاثیرگذارشان و انتقال تجربیات ارزشمند آنها به تکنسین‌های جوان، از دیگر اهدافی است که برگزارکنندگان این المپیاد در پی‌ آن هستند.
افزایش سطح علمی و مهارت شرکت‌کنندگان که با تعامل و ارتباط هر چه بیشتر تکنسین‌ها میسر می‌شود، از دیگر ثمرات مهم برگزاری این المپیاد است.
این المپیاد توسط سامسونگ ایران و با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران و مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامسونگ

Samsung Electronics Co., Ltd. در عرصه فناوری همواره پیشرو بوده و فرصت‌های جدیدی را برای مردم در سراسر دنیا ایجاد کرده است. حاصل خلاقیت و نوآوری بی‌وقفه سامسونگ، تحول و دگرگونی در دنیای تلویزیون، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کامپیوتر، دوربین‌، وسایل الکترونیکی خانگی، چاپگر، سیستم‌های LTE، تجهیزات پزشکی، نیم رسانا‌ها و سیستمهای LED است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]