اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950917196645575

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال:

تا پایان بهمن ماه ترکیب اصلی تیم مشخص می شود

کد: 13950917196645575

https://goo.gl/Qh9ONy

، تهران , (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال در خصوص برگزاری دو دیدار دوستانه ملی پوشان با تیم دوم جهان گفت: از عملکرد بازیکنان راضی هستم چرا که ملی پوشان سعی کردند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند.

تا پایان بهمن ماه ترکیب اصلی تیم مشخص می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، علی صانعی- سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال گفت: در مجموع دو بازی ملی پوشان عملکردشان مطلوب بود. با 20 بازیکن مقابل روسیه به میدان رفتیم. بازیکنانی که پس از 5 مرحله اردوی انتخابی در کنار یکدیگر قرار گرفته و فرصت هماهنگی ما برای بازیکنان سه جلسه تمرینی بود.

وی ادامه داد: در بازی اول و دوم از ترکیب متفاوتی استفاده کردیم تا بازیکنان را محک بزنیم. ما نیاز به بازیهایی داریم که بازیکنان را تحت فشار قرار دهد تا کادر فنی با ارزیابی آنها بتواند برترین ها را انتخاب کند. در مسابقه با روسیه ملی پوشان بسیار تحت فشار بودند که این امر به ما کمک بسزایی کرد. ضمن اینکه در بازی دوم شاهد اشتباهات فردی بیشتری از سوی بازیکنان بودیم و کادر فنی با ارزیابی نقاط ضعف و قوت تیم می تواند برنامه ریزی دقیقی داشته باشد.
سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال در ادامه بیان کرد: فکر می کنم تا پایان بهمن ماه به ترکیب اصلی تیم برسیم و بازیکنان نهایی را انتخاب کنیم. قرار است در هر اردو با تیم های لیگ برتری و دسته اول بازی کنیم تا ملی پوشان مرتبا در شرایط مسابقه قرار بگیرند.
وی در پایان درباره برگزاری بازی دوستانه برابر عراق گفت: از سرمربی تیم ملی فوتسال عراق خواستیم تا با تیم بزرگسالان خود به ایران بیایند تا ملی پوشان ما در شرایط سخت مسابقه دهند و محک بخورند. تجربه  و اعتماد به نفس کسب کنند تا در اولین دوره مسابقات قهرمانی آسیا عملکرد مناسبی را از خود به جای بگذاریم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش