اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950919197526656

بزرگان صنعت ظروف یکبار مصرف و اساتید دانشگاه دردانشگاه صنعتی امیرکبیر جمع می شوند

آغاز فروش بلیط رویداد ایده‌ بازار مهندسی پلیمرورنگ

کد: 13950919197526656

https://goo.gl/0ttV8S

، تهران , (اخبار رسمی): این رویداد در حوزه ظروف و لوازم یکبار مصرف در دانشگاه امیرکبیر با حمایت شرکت های طب پلاستیک، انجمن ملی صنایع پلاستیک، انجمن صنفی مهندسین پلیمر و شیمی و همچنین صنایع پتروشیمی با همت انجمن علمی دانشکده مهندسی پلیمرورنگ و با حضور اساتید دانشگاه و بزرگان صنعت، 30 آذر ساعت 15 تا 19 برگزار خواهد شد.

دومین دوره رویداد ایده بازار در سال 1394

به گزارش روابط عمومی ایده بازار، ایده بازار رویدادی است که در آن یک حوزه خاص برای ایده پردازان معرفی شده و در آن حوزه ایده ها جمع آوری می شود و سپس طی یک فرآیند خاص و دقیق تعدادی از ایده ها غربال شده و به مرحله نهایی رویداد راه پیدا می کنند. در مرحله نهایی، ایده پرداز، ایده خود را در رویداد در حضور شرکت کنندگان و داوران ارائه می دهد. داوران رویداد ایده بازار افرادی متشکل از صاحبین سرمایه، صنعتگر در حوزه پلیمر و همچنین صاحبین سرمایه هستند که هر کدام از نقطه نظر خودشان ایده را ارزیابی می کنند..

از اهداف این همایش، آماده سازی جهت افزایش توانایی و روحیه کارآفرینی و ایده پردازی دانشجویان و همچنین ارتباط موثر بین و شفاف بین دانشگاه و صاحبین سرمایه و صنعت است. بدیهی است که از جمله پیامدها و نتایج مثبت ایده بازار تخصصی برای ایده پردازان آشنا شدن صاحبین صنعت و وسرمایه و اساتید دانشگاه با دانشجویان فعال در زمینه کارها و پژوهش های صنعتی و برای صاحبان صنعت، آشنایی با دانشجویان مستعد برای به کارگیری آنان در زمینه های مختلف صنعتی است.

سومین دوره این رویداد در حوزه ظروف و لوازم یکبار مصرف در دانشگاه امیرکبیر با حضور اساتید دانشگاه و بزرگان صنعت، 30 آذر ساعت 15 تا 19 برگزار خواهد شد.برای ثبت نام و خریداری بلیط رویداد به این لینک مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده بازار

ایده‌‌بازار زیست‌بومی دانش‌بنیان است که با نگرشی نوآورانه و خلاقانه و مطالعه به‌روزترین و کارآمدترین روش‌های توسعه‌ کارآفرینی و افزایش ثروت ملی و سرمایه­ های اجتماعی سعی در ارائه و اجرای روش‌های بومی شده موثر در کشور دارد. حوزه فعالیت ایده‌بازار شامل برگزاری رویداد جهت شناسایی ایده‌ها و ایده‌پردازان برتر و هدایت ایده‌های برگزیده به دفتر سرمایه‌گذاران این زیست‌بوم است. این شیوه برگزاری کاملاً مطابق با نیاز روز کشور در بخش‌های مختلف مانند پلیمر، کشاورزی، هنر، صنعت، محیط زیست و … است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]