کد: 13950929203224967

جمعه این هفته صورت می گیرد

رونمایی از خودروهای جدید BMW در ایران

کد: 13950929203224967

https://goo.gl/Hyfrjn

، تهران ، (اخبار رسمی): مزدا موسوی مدیر بازاریابی BMW با اشاره به ورود محصولات جدید این برند در ایران از رونمایی خودرو سری هفت این شرکت در روز جمعه آتی خبر داد و گفت : در یک ماه نیم آینده به فاصله دو هفته در میان خودروهای سری هفت،خودروی I8 و خودروهای سری یک و دو را رونمایی خواهیم کرد.

رونمایی از خودروهای جدید BMW در ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پرشیا خودرو ، این مدیر BMW همچنین در خصوص محدودیت ورود خودروهای بالای 2500سی سی به ایران و ورود سری هفت BMW تصریح کرد: این خودرو با موتور 2500سی سی وارد می‌شود و به دلیل سبک شدن وزن بدنه مشکلی برای خودرو نیست و می توان گفت این خودرو مورد توجه قرار خواهد گرفت.

موسوی قیمت این خودرو در مدلهای مختلف آن را 670 تا 745 میلیون تومان عنوان کرد، وی همچنین عدم شماره گذاری X4 را تایید کرد و گفت :همچنان منتظریم تا نظر دولت را در این خصوص بشنویم.

موسوی همچنین در خصوص اخذ نمایندگی BMW تایید کرد : با توجه به سابقه فعالیت شبکه گسترده خدمات پس از فروش و امداد خودروهای مان قطعا نماینده انحصاری BMW هستیم و در حال حاضر به صورت واسطه ای با نماینده اصلی در حال فعالیت هستیم.

موسوی همچنین در خصوص بازار در اختیار پرشیا خودرو گفت : ما30 درصد بازار BMW های موجود در بازار را در اختیار داریم.

وی در پاسخ به این سوال که به همه خودروهای موجود در ایران سرویس خواهید داد گفت: طبق. وظیفه مان. ما به همه خودروهای برند BMW خدمات ارائه میکنیم در حال حاضر حتی چند میلیارد تومان قطعات خودروهای سری 2011 در انبار ما وجود دارد تا بتوانیم در صورت نیاز به دارندگان این خودروها سرویس ارایه بدهیم.

موسوی در مورد احتمال تولید در ایران نیز تاکید کرد : تولید داخل همیشه یک پای مذاکره در ایران است ولی ما تلاش نخست مان اخذ نمایندگی رسمی در ایران است. ولی به هر حال تابع قوانین کشور هستیم.

نوید نیرنیا افزود: مشتریان BMW در تهران برای استفاده از خدمات پس از فروش می توانند با سامانه 1885 تماس حاصل نمایند و سامانه 44530781 برای ارائه خدمات پس از فروش و امدادی به مشتریان این محصولات در شهرستان ها در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه هدف نمایندگی پرشیا خودرو از انتقال مرکز امداد و خدمات پس از فروش ارائه سرویس دهی مطلوب تر و سریعتر به مشتریان است، تصریح کرد: خدمات پس از فروش نمایندگی شماره 2 امداد خودرو پرشیا خودرو به صورت شبانه روز در 365 روز سال انجام می شود و در صورت نیاز و درخواست مشتری، خودرو جهت سرویس دهی به مرکز نمایندگی شریعتی انتقال داده می شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ارائه طرح زوج و فرد رایگان روزانه از سرویس های جدید مرکز خدمات پس از فروش این نمایندگی است که برمبنای آن مشتریان می توانند برای رفع عیوب خودرو خود اقدام به مراجعه به نمایندگی شریعتی نمایند لازم به ذکر است که این نمایندگی آماده ارائه خدمات به کلیه مشتریان BMW در ایران است و این تسهیلات را تنها به مشتریان خود اختصاص نداده است.

وی با اشاره به اینکه رسالت ما سرویس دهی مطلوب به کلیه مصرف کنندگان محصولات BMW در ایران است، بیان کرد: امداد خودرو پرشیا خودرو از قطعات اورجینال برای سرویس دهی به مشتریان استفاده می کند و این موجب جلب رضایت مشتریان شده است البته اپلیکیشن امداد خودرو در حال راه اندازی است که با بهره برداری از آن مشتریان می توانند به راحتی و در کمترین زمان درخواست سرویس دهی به خودرو خود را داشته باشند و این سرویس دهی به صورت مشاوره تلفنی و نیز با استفاده از خودرو بر انجام می شود.

نیرنیا با بیان اینکه در حال حاضر مشتریانی که نیاز به امداد فوری دارند باید با سامانه 1885 تماس حاصل فرمایند، اظهار داشت: مشتریان BMW در صورت درخواست سرویس دهی در منزل می توانند از طریق سایت پرشیا خودرو اقدام نمایند.

وی عنوان کرد: پرشیا خودرو کماکان گزینه اول نمایندگی BMW در ایران است و این نمایندگی تا سال 2013 فروش رسمی و خدمات پس از فروش محصولات این برند را در ایران انجام داده است.

وی تاکید کرد: نمایندگی پرشیا خودرو خود را متعهد می داند که مراکز نمایندگی خود را افزایش دهد و سطح استانداردهای خودرو و تنوع محصولاتش را نیز ارتقا بخشد.

مدیر خدمات پس از فروش نمایندگی شماره 2 امداد خودرو پرشیا خودروافزود : پرشیا خودرو جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مشتریان از نیروهای فنی و تخصصیBMW و تکنسین های کارآزموده برای حضور در ایران دعوت به عمل آورده تا کیفیت خدمات دهی به مشتریان این برند به صورت روز افزونی ارتقا یابد.

وی با اشاره به اینکه نمایندگی پرشیا خودرو در زمان تحریم ها با ارائه قطعات با کیفیت و اورجینال توانسته اطمینان خاطر مشتریان خود را جلب نمایند، افزود: مذاکرات نمایندگی پرشیا خودرو با شرکت مادر در حال انجام است که امیدواریم به نتایج مطلوبی ختم شود و بتوانیم با افزایش تعداد نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سالیان نزدیک با توجه به شرایط اقدام به داخلی سازی کنیم.

وی از سرویس های زمستانه و تابستانه و همچنین گارانتی 5 ساله خدمات پس از فروش نمایندگی شماره 2 پرشیا خودرو خبر داد و گفت: تلاش نمایندگی پرشیا خودرو برای سرویس دهی بهتر و سریعتر به مشتریان نشان دهنده علاقه، پشتکار و تعهد این نمایندگی است.

وی اذعان داشت: خوشبختانه تنوع محصولات BMW در نمایندگی پرشیا خودرو رو به افزایش است و به زودی سه محصول این برند در ایران رونمایی می شود.

نیرنیا در ادامه این نشست خبری ابراز داشت: امداد خودرو پرشیا خودرو در تلاش است تا ظرف 6 ماه آتی سرویس دهی در تهران را از یک ساعت و 20 دقیقه به کمتر از یک ساعت تقلیل دهد البته این مهم بستگی به موقعیت مکانی مشتریان دارد.

وی با بیان اینکه استفاده از قطعات باکیفیت و قیمت مناسب به مشتریان جزو اهداف بلند مدت این نمایندگی است، ادامه داد: با این اقدام سفارش گذاری محصولات در آینده نزدیک محقق خواهد شد و باید در نظر داشت که واردات قطعات به کشور از طریق مراجع قانونی با پرداخت تعرفه های گمرکی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه 30 درصد از سهم بازار BMW در ایران در اختیار نمایندگی پرشیا خودرو قرار دارد، خاطرنشان کرد: در پی انجام مذاکرات با شرکت مادر و تلاش برای خدمات دهی و فروش محصولات مطلوب تر به مشتریان با اطلاع رسانی بیشتر و افزایش تنوع محصولات تا عید نوروز قطعا سهم این نمایندگی در بازار ایران افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه اکنون 2 خودرو BMW و یک خودرو بر پاسخگوی نیاز مشتریان در تهران هستند، افزود: در طی ماه های آتی چندین خودرو BMW به سرویس خدمات پس از فروش محصولات بی ام و اضافه خواهند شد.

مدیر خدمات پس از فروش نمایندگی شماره 2 امداد خودرو پرشیا خودرو با اشاره به اینکه 18 نمایندگی فروش و 8 مرکز خدمات پس از فروش پرشیا خودرو در ایران در حال فعالیت هستند، افزود: این نمایندگی بیش از 6 هزار مشتری در سراسر ایران دارد و در جهت مشتری مداری در تلاش است تا سری 1 و 2 محصولات BMW را با رنج قیمتی پایین تری به نسبت سایر مدل ها وارد بازار ایران نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پرشیا خودرو نماینده ب.ام.و در ایران

پرشیا خودرو نماینده فروش و خدمات پس از فروش BMW در ایران. پرشیا خودرو نامی است آشنا برای هر کس که لذت محض رانندگی را با خودروهای بی‌همتای BMW در پهنه گسترده ایران تجربه می‌کند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.