اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950929203365575

تاج در مراسم افتتاحیه کلاس داوری فوتبال زیر نظر مدرسین فیفا

با جوانگرایی داوری برای آینده سرمایه گذاری می کنیم

کد: 13950929203365575

https://goo.gl/Ir0sTk

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم افتتاحیه دوره دانش افزایی داوری فوتبال با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و مدرسین فیفا صبح امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

با جوانگرایی داوری برای آینده سرمایه گذاری می کنیم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، مراسم افتتاحیه کلاس دانش افزایی داوران فوتبال فیفا با حضور مهدی تاج- رئیس فدراسیون، فریدون اصفهانیان- رئیس کمیته داوران، حسن کامرانی فر- رئیس دپارتمان داوران و زیر نظر مدرسان فیفا (اسماعیل حافی از کشور اردن و راوی چانداران از مالزی) از ساعت 9 صبح در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.
گفتنی است، در ابتدای این مراسم حسن کامرانی فر ضمن خوش آمد گویی به داوران و مدرسین فیفا گفت: از مسئولین فدراسیون فوتبال به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم چرا که شرایط را برای داوران به گونه ای فراهم کرده اند که بتوانیم در مسیر رشد و توسعه قرار بگیریم.
در ادامه این نشست فریدون اصفهانیان دقایقی را سخنرانی کرد و گفت: هدف کمیته داوران جوانگرایی است. با جوان گرایی قصد داریم تا آینده داوری را تامین کرده و به جوان ها میدان دهیم. دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح دانش داوران جوان برگزار می کنیم تا به هدفمان برسیم. همچنین از داورانی در این دوره استفاده کرده ایم که رنج سنی آنها کمتر از 35 بوده و بدون شک از آنها در لیگ برتر و دسته اول استفاده خواهیم کرد.
در پایان مراسم نیز مهدی تاج- رئیس فدراسیون فوتبال دقایقی را صحبت کرد.
وی خطاب به حاضرین در دوره دانش افزایی گفت: داوری ایران در آسیا حرف اول را می زند. در واقع 7 داور برای الیت شدن به کنفدراسیون فوتبال اسیا معرفی کرده ایم که تاکنون 6 داور الیت و 9 کمک داور داریم و یک داور دیگر در لیست انتظار تایید داوران الیت است. داوران ما مرتبا در مسابقات مختلف بین المللی حضور دارند و این امر نشان می دهد که داوران ایران در آسیا جزء برترین ها هستند. با برگزاری دوره های آموزشی قصد داریم تا علاوه بر جوانگرایی همچنان در آسیا و در بخش داوری قدرتمند ظاهر شویم.
گفتنی است، در این کلاس30 داور و 5 مدرس داوری حضور دارند و این دوره تا روز جمعه سوم دی ماه در آکادمی ملی فوتبال خواهد داشت. همچنین روز سه شنبه 30 آذرماه از کلیه شرکت کنندگان تست بدنی مطابق با معیارهای فیفا گرفته خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش