اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950930203936066

«لابی» به ساخت موسیقی رسید

کد: 13950930203936066

https://goo.gl/by3ZUz

، تهران , (اخبار رسمی): فردین خلعتبری ساخت موسیقی فیلم «لابی» ساخته محمد پرویزی را آغاز کرد.

«لابی» به ساخت موسیقی رسید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «لابی» به کارگردانی محمد پرویزی این روزها در‌ حال طی کردن مراحل فنی نهایی است.

مدتی پیش محمدرضا مویینی تدوین این فیلم را به اتمام رساند و پس از آن علیرضا علویان صداگذاری را انجام داد و با انجام مراحلی از قبیل تدوین و صداگذاری، از روز گذشته ساخت موسیقی «لابی» توسط فردین خلعت بری آغاز شده است تا این اثر سینمایی به زودی آماده نمایش شود.

این فیلم اجتماعی که فیلمنامه آن نیز توسط محمد پرویزی نوشته شده، روایت‌کننده داستان زندگی افرادی است که در یک هتل مستقر می‌شوند و قصه هر کدام از آنها، اتاق به اتاق روایت می‌شود.

در خلاصه داستان «لابی» آمده است : «لابی» روایت آدم‌هایی است که آمده‌اند چند صباحی بمانند و بروند، گاهی از کنار هم بی‌تفاوت می‌گذرند و گاهی می‌مانند... هر  مسافر قصه‌ای دارد.

شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، بهنوش طباطبایی، شهرام حقیقت‌دوست، مهرداد صدیقیان، آزاده صمدی، آرمان درویش، علیرضا آقاخانی، سام نوری، هستی مهدوی فرد، مهسا همتی، مارن میلر، سارا منجزی پور و الهام جعفرنژاد از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

امیرشهاب رضویان تهیه‌کننده و موسسه فرهنگی هنری محسن سرمایه‌گذار این فیلم سینمایی هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سینما و تئاتر | موسیقی