اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951002205465575

به دنبال انتخاب برترین تیم آسیا در مجله فرانس فوتبال

محصص: اتفاق خوبی برای فوتبال ایران بدست آمد

کد: 13951002205465575

https://goo.gl/Fx6aGY

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس کمیته فنی و توسعه می گوید نمایش فوق العاده شاگردان کی روش در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 حاصل این معرفی بوده است.

انتخاب برترین تیم آسیا در مجله فرانس فوتبال

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص  رئیس کمیته فنی و توسعه در این باره گفت: موضوع خیلی مهمی که در این میان است، اعتبار مجله فرانس فوتبال در دنیا است. شاید در جهان 4 یا 5 مجله معتبر و صاحب نام در فوتبال باشد که یکی از آنها بدون تردید مجله فرانس فوتبال است.

وی در ادامه بیان کرد: این مجله فرانسوی در تمام دنیا حتی در آسیا خبرنگار دارد و همین مسئله باعث شده است تا اطلاعات جامع و کاملی از فوتبال در این نشریه چاپ شود، تا جایی که فوتبال آمریکای جنوبی و اقیانوسیه را هم پوشش خبری می دهد.
رئیس کمیته فنی و توسعه در ادامه در باره این انتخاب اظهار داشت: اینکه ایران را در سال 2016 به عنوان تیم برتر آسیا معرفی کرده است، یک اتفاق خوب در فوتبال ما است. چرا که معتقدم این نشریه در جامعه فوتبال دنیا مورد احترام است. از سال 2010 تا 2016 همکاری مشترک با فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) داشت تا جایی که برترین های دنیا اعم از معرفی توپ طلای سال 2016 به کریس رونالدو تعلق گرفت و بهترین تیم های دنیا در بخش آقایان و بانوان را انتخاب می کند.
محصص در ادامه بیان کرد: یکی از دلایل این انتخاب نمایش خوب در مسابقات جام جهانی برزیل به رهبری کارلوس کی روش بود، با توجه به تاکتیک بالا در مسابقات جام ملتهای آسیا با اینکه حذف شدیم ، اما البته فوتبال خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم. همچنین می توان به نمایش فوق العاده شاگردان کی روش در بازیهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه اشاره کرد و همگی اینها نشان دهنده این است که نشریه فرانس فوتبال به تمام کشورهایی که صاحب فوتبال هستند و موفقیت هایشان در سال های اخیر اشراف کامل داد.
وی در پایان تاکید کرد: از این انتخاب بسیار خرسندم، چرا که از قدرت های آسیا که در این مجله نیز به آن اشاره شده است، مانند ژاپن و عربستان جلوتر و در رده اول آسیا هستیم و باید از این فرصت به نحو احسن استفاده کنیم. همه اینها افتخار حاصل همبستگی ملی بوجود آمده در حمایت از تیم ملی در همه بخش ها، ارگانها و همراهی خوب و شایسته مردم عزیز ایران و رسانه ها از تیم ملی است که به همه آنها تبریک می گویم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران (مخفف انگلیسی: FFIRI، کد فیفا: IRN)‏ یک سازمان مردم‌نهاد در ایران است که امور مربوط به فوتبال در ایران را اداره می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش