کد: 13951005207306681

من رویاهای بزرگی دارم

کد: 13951005207306681

https://goo.gl/H6Zphz

، تهران ، (اخبار رسمی): رویاها تقریبا به اندازه «امید» و «تغییر» پر مفهوم هستند. رویاها، راهی برای خواب بیننده هستند تا هرگز با واقعیت روبرو نشوند و متعلق به افرادی هستند که نمی خواهند یا نمی توانند دست به کار شوند.

من رویاهای بزرگی دارم

به گزارش اخبار رسمی به نقل از تناسب اندام، من رویاهای بزرگی در مورد این و آن دارم. عالیه رفیق. خواب ها دوست داشتنی هستند. من اغلب رویاهایی در مورد جنگیدن با یک مینوتور (جانوری که نیمی از بدنش گاو ونیم دیگرش انسان است) با یک قداره عظیم می بینم، سپس از خواب بیدار شده و به سرکار می روم.

رویاها تقریبا به اندازه «امید» و «تغییر» پر مفهوم هستند. رویاها، راهی برای خواب بیننده هستند تا هرگز با واقعیت روبرو نشوند و متعلق به افرادی هستند که نمی خواهند یا نمی توانند دست به کار شوند. خواب بیننده ها در سرزمین رویاهایشان باقی می مانند به جای آنکه قدم های محکم و استواری در جهت رسیدن به اهدافشان بردارند.

مردان عمل، راهشان را هموار می کنند

رویایی ها به جایگاهی که می خواهند با خیالبافی های روزانه می رسند، به جای اینکه برنامه ریزی کنند و وارد عمل شوند؛ مردان عمل، فعالیتشان را برنامه ریزی می کنند و به آن اهداف می رسند.

رویاها تنها در زمانی که شما خوابیده اید اتفاق می افتد

وقتی بیدارید، شما هستید که باید وارد عمل شوید و زندگی خود را بسازید. بازیگران مشهور در مورد مشهور شدن، رویا بافی نکرده اند، برنامه ریزی کرده اند. بازیگران رویایی در یک اداره کار می کنند ولی در مورد ستاره شدن رویا پردازی می کنند. مردان عمل هر روز کاری برای رسیدن به هدفشان انجام می دهند.

شاید دیروز شما هم تنها یک خیال پرداز بودید. امروز، وقت آن است که دست به کار شوید. چه کاری امروز می توانید انجام دهید، همین حالا برای رسیدن به هدفتان؟ پیش به جلو حرکت کنید.

یک حرکت در روز خیال پردازی را دور نگاه می دارد

اگر تا دیروز تنها یک راحت طلب چاق بودید، امروز ورزش خواهید کرد و تغذیه مناسب خواهید داشت. اگر تا دیروز یک لاغر مردنی استخوانی بودید، امروز به باشگاه خواهید رفت و وزن اضافه خواهید کرد. اگر تا دیروز تنها دهانتان را در مورد رویاهایتان به کار می انداختید، امروز لطفا ساکت باشید و حداقل یک حرکت در جهت رسیدن به هدفتان انجام دهید.

امروز روزی است که شما تبدیل به یک برنامه ریز سرنوشت خود، مغز متفکر قضا و قدر خود می شوید. دیروز هیچ معنایی ندارد و فردا نیز هنوز از راه نرسیده است. همین حالا زمانی است که در نظر گرفته می شود. می خواهید به رویا پردازی آن را بگذرانید یا به انجام عمل.

مانند همان فیلمی که می گوید « سرگرم زندگی کردن هستی یا سرگرم مردن »

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله تناسب اندام

می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید؟ یا اینکه نگران سلامتی‌تان هستید؟ مجله‌ اینترنتی تناسب اندام، همه‌ اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی فراهم می‌کند تا سرزندگی، شادابی، و سلامتی را به شما هدیه دهد.

منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.