اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951005207455601

درکرمانشاه

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل افتتاح شد

کد: 13951005207455601

https://goo.gl/hvxZyt

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل، جهت رفاه بیشتر هموطنان، در شهر کرمانشاه افتتاح شد.

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی رایتل، اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان کرمانشاه و شهر کرمانشاه افتتاح شد.

این مرکز که در خیابان 22 بهمن، نبش چهار راه نوبهار راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویس‌های رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم‌کارت رایتل، انواع بسته های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم‌کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعالسازی سیم‌کارت می‌توانند در این مرکز امکان پذیر است.

گفتنی است همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام کرده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 1 تا 3 دی ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌توانند از بسته های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره­ مند می­ شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم‌کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از 75 درصد تخفیف در قیمت این سیم‌کارت ها بهره مند می شوند.

شایان ذکر است این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده کرمانشاه قابل اجرا می باشد و به هر فرد حداکثر 2 سیم­کارت اعتباری با 75 درصد تخفیف ارایه می گردد.

گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات کرمانشاه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 تا 13 و 15 تا 22 و در روزهای جمعه تعطیل است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

رایتل

رایتل در تلاش است ضمن گشودن افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فنآوری مخابراتی را از طریق خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران فراهم سازد. این شرکت امیدوار است کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایمتندی بیشتر مردم ایران شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]