اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007209096066

«سه‌حرفی، هشت عمودی» تحویل دفتر فیلم فجر شد

کد: 13951007209096066

https://goo.gl/oGXyh3

، تهران , (اخبار رسمی): فیلم «سه‌حرفی، هشت عمودی» به نویسندگی و کارگردانی وحید بیطرفان تحویل دفتر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شد.

«سه‌حرفی، هشت عمودی» تحویل دفتر فیلم فجر شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «سه‌حرفی هشت عمودی» اثری اجتماعی در قالب روانشناسی (سایکودرام) است که به زندگی زوجی می‌پردازد که دچار طلاق عاطفی شده‌اند.

 مهران هادی، نیلوفر پارسا، عرفان میدانلو، فاطیما درستکار، فاطمه جوان بختی، صفا صوفی سیاوش، حسام‌الدین آریان فر و پرستو خوش‌حساب و  (با حضور) رضا بیطرفان از بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه  داستان «سه‌حرفی هشت عمودی» آمده است: پویانِ زمانی، که استاد دانشگاه فلسفه است ،قصد دارد جدولی فلسفی طراحی کند تا بتواند راه درست زندگی را به مردم بیاموزد. ‎ این در حالی است که زندگی خصوصی پویان و بهار دچار بحران است

از عوامل اصلی این پروژه  می‌توان به تهیه‌کننده:وحید بیطرفان، مجری طرح حسین صفریان بحری، مدیر فیلم‌برداری پویان مقدم، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز حسین صفریان بحری، دستیار دوم کارگردان یوسف کاظمی، طراح صحنه و لباس کیارش قوام زاده، طراح گریم کوروش علیزاده، مدیر صدابرداری اشکان پورتاجی،طراحی و ترکیب صدا پارسا عاشقان ، موسیقی سجاد راد ، منشی صحنه فروغ غیاثوند، عکاس مجید فلاحی، فواد زائری، مدیر تولید رضا بیطرفان، مدیر تدارکات آرش تاجیک، مدیر مالی مینا احمدی پور و امور مالی واداری عباس ستایش و مشاور رسانه‌ای مطهره کشاورز اشاره کرد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز رویدادهای اخبار رسمی

مرکز رویدادهای اخبار رسمی یکی از دپارتمان های اخبار رسمی است که با هدف انتشار اخبار و وقایع مرتبط با همایش ها، جشنواره ها و رویدادهای مختلف در حوزه های متنوع (اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی )در دنیا و ایران ایجاد شده است. در این مرکز تلاش دائمی می شود تا مخاطبان نخستین نیوزوایر ایران(اخبار رسمی) از تحولات و رویدادهای مهم صنایع و حوزه های خدماتی مختلف با خبر باشند .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر