اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951007209116041

با حضور سحر دولتشاهی و علی مصفا صورت می گیرد

اولین اکران مردمی «وارونگی» در پردیس ملت

کد: 13951007209116041

https://goo.gl/LmRKFn

، تهران , (اخبار رسمی): بازیگران و عوامل فیلم «وارونگی» به کارگردانی و تهیه کنندگی بهنام بهزادی چهارشنبه شب به پردیس ملت می روند.

اولین اکران مردمی «وارونگی» در پردیس ملت

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سحر دولتشاهی، علی مصفا، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی و عوامل فیلم وارونگی به همراه هنرمندان چهارشنبه 8 دی ماه از ساعت 19 با حضور در پردیس سینمایی ملت ضمن دیدار با علاقه مندان، در سانس 20:00 همراه با مردم به تماشای این فیلم می نشینند.

درخلاصه داستان فیلم وارونگی آمده است: سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه آنها که در گذشته ناکام مانده، حالا درآستانه شکل گیری دوباره است.

در این فیلم سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا،علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش و ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات،عباد کریمی به ایفای نقش می پردازند.

علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت به صورت اینترنتی به وب سایت پردیس ملت به آدرس www.pardismellat.com و یا به صورت حضوری به گیشه این پردیس سینمایی مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه تصویر شهر

موسسه تصویر شهر یکی از موسسات تابعه سازمان فرهنگی هنری شهرداری است که امور مربوط به خدمات صوتی و تصویری این سازمان را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر