اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951012212180009

شاطرها چقدر درآمد دارند

کد: 13951012212180009

https://goo.gl/gh9Knh

، تهران , (اخبار رسمی): شاطر، وردست، کارگرساده، فردار، نانوا، شاگرد نانوا و به طور کلی نانوایی اصطلاحات شغلی با عطر و طعم خاطره انگیز هستند. اما این شغل که معمولاً از ساعت های اولیه صبح آغاز می شود و تا پاسی از شب ادامه دارد،جزو مشاغل سخت است.

شاطرها چقدر درآمد دارند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از فودنا، در نمونه‌های سنتی آن در ایران هنوز هم کنار آتش ایستادن، عرق ریختن و دست هایی با گرد و غبار آرد دیده می شود.در مورد نان‌های امروزی یعنی نان های حجیم مسائلی از این دست کم شده و حالا اصطلاحاتی چون فردار به بازار نان اضافه شده است. البته ساعات کار هم در مورد این نان ها کمی تغییر کرده. از شغل که صحبت می کنیم باید در مورد دستمزدها هم حرفی بزنیم.

در ایران هر شاطر تولیدکننده نان حجیم براساس اینکه فرمول تولید چند نوع نان را می داند، بین 1/5 میلیون تا دو و نیم میلیون تومان دستمزد دریافت می کند.
براساس آمار و ارقام سایت  (payscale) رقم دریافتی شاطرها در سطح جهان برای هر ساعت بین 8 تا 15دلار است و رقم دریافتی سالانه شاطرها بین 18 تا 35هزار دلار. این نوسان نشان دهنده میزان توانایی، تخصص و تجربه افراد است که دستمزد نهایی شان را تعیین می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه خبری صنایع غذایی ایران فودنا

فودنا نخستین شبکه خبری صنایع غذایی ایران است که فعالیت خود را در زمینه­ ی اطلاع­ رسانی متمرکز کرده است و از سال 1384تاکنون بخش عمده توان و نیروی خود را در زمینه­ ی اطلاع ­رسانی صنایع غذایی به کار گرفته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی