کد: 13951016215226681

آیا به لایه برداری نیاز دارید؟

کد: 13951016215226681

https://goo.gl/rsDD9u

، تهران ، (اخبار رسمی): فکر می‌کنید زیبایی تان می‌تواند به پاک کننده و یک ضد آفتاب دوکاره که حاوی مرطوب کننده هم هست، محدود شود؟ تقریبا درست فکر می‌کنید .

آیا به لایه برداری نیاز دارید؟

به گزارش اخبار رسمی به نقل از تناسب اندام، اگر به عنوان کار‌شناسان زیبایی از ما سوال کنید، می‌گوییم نه، شما نمی‌توانید این کار را بکنید یا بهتر است بگوییم، نباید این کار را انجام دهید. خانم‌ها دلیلش این است که پوست شما به یک اسکراب نیاز دارد و آن صابون، این کار را انجام نخواهد داد. 

چرا شما به لایه برداری نیاز دارید؟ 

پوست شما با تولید پوست جدید به طور منظم، دائما خودش را بازسازی می‌کند. و در حالی که این کار برای پتانسیل ترمیم پوستتان خوب است (این، چیزی است که یک جوش، بریدگی یا آفتاب سوختگی را ترمیم می‌کند) همچنین بدین معناست که گاهی اوقات در جایی که سلول‌های قدیمی پوستتان هنوز از سر راه کنار نرفته‌اند و سلول‌های جدید در حال آمدن هستند، به نوعی ترافیک سلول‌های پوست وجود دارد. 

هرچه شما جوان‌تر باشید، سلول‌های قدیمی پوستتان، بهتر از سر راه سلول‌های جدید کنار رفته و پوست ریزی می‌کنند. اما با بالا رفتن سن، پوست شما چسبنده‌تر شده و آن سلول‌های قدیمی پوست، بیش از موعد مقرر سرجایشان می‌مانند. نتیجه یک ترافیک سلول‌های پوست منافذ بسته شده، پوست کدر و رنگ چهره زرد، همچنین خطوط ریز و چین و چروک‌های بیشتر. اما چگونه ترافیک سلول‌های پوست را در حال حرکت نگه دارید؟ با لایه برداری. 

لایه برداری را مانند یک پلیس ترافیک بسیار موثر برای مراقبت از پوست در نظر بگیرید که به شما اطمینان می‌دهد تمام سلول‌های پوستتان، کاری که قرار است را انجام می‌دهند. اگر به دفعات زیاد از لایه برداری صرفنظر کنید، یعنی دارید این پلیس ترافیک که همه چیز را مرتب و بی‌نقص نگه می‌دارد را اخراج می‌کنید. 

چند وقت یکبار باید لایه برداری کنید؟ 

در حالت ایده آل، شما هر روز با یک لایه بردار فیزیکی بسیار ملایم یا یک لایه بردار شیمیایی ملایم، پوستتان را تمیز خواهید کرد. سپس حداقل یکبار در هفته (اما در حالت ایده آل ۳ ــ ۲ بار در هفته) از یک اسلحه قوی‌تر استفاده کرده و با یک اسکراب یا یک ماسک بر پایه اسید، کمی تهاجمی‌تر برخورد می‌کنید. سپس هر ۸ ــ ۶ هفته، تحت یک facial (یک نوع درمان مراقبت از پوست شامل بخار، لایه برداری، خالی کردن جوش‌ها و منافذ، کرم، لوسیون، ماسک لایه برداری و ماساژ) قرار خواهید گرفت که در آنجا به طور عمیق تری روی پوستتان کار می‌کنند. حداقل کاری که می‌توانید برای لایه برداری انجام دهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله تناسب اندام

می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید؟ یا اینکه نگران سلامتی‌تان هستید؟ مجله‌ اینترنتی تناسب اندام، همه‌ اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی فراهم می‌کند تا سرزندگی، شادابی، و سلامتی را به شما هدیه دهد.

منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.