اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951018215576681

انتخاب آرایش مناسب با شاخص رنگ و سایه

کد: 13951018215576681

https://goo.gl/ZrNG4x

، تهران , (اخبار رسمی): اگر خواهان بهترین ظاهر ممکن هستید، آنگاه انتخاب آرایش مناسب ضرورت پیدا کرده و شما باید رنگ‌ها و سایه‌هایی را انتخاب کنید که هماهنگ و مناسب با رنگ کلی و شاخص شما باشد.

انتخاب آرایش مناسب با شاخص رنگ و سایه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از تناسب اندام، برخی از خانم‌ها اصرار بر هماهنگ کردن آرایش با ترکیب رنگی لباس و وسایل همراه‌شان دارند. این هماهنگی همیشه به خوبی جواب نخواهد داد. راز خوب به نظر رسیدن با آرایش، این است که آرایشتان مکمل رنگ پوست و موی شما باشد. به عنوان مثال توضیحات ما درباره خانم‌های بلوند را در زیر بخوانید. 

خانم‌های بلوند زیادی هستند که با رنگ‌های تند آرایش می‌کنند. برخی هم رنگ‌هایی را انتخاب می‌کنند که چهره‌ای رنگ و رو رفته برایشان خواهد ساخت. آرایشی که چهرهٔ خیلی تیره بسازد، نامطبوع و آرایشی که خیلی بی‌رنگ و رو باشد، چهره‌ای خسته و رنگ پریده خواهد ساخت. 

رنگ‌های مناسب لب برای بلوند‌ها، صورتی گرم، هلویی و مرجانی است. برای مهمانی‌های غروب، رنگی بین صورتی و قرمز انتخاب نمایید تا خیلی زننده نباشد. بلوند‌ها معمولا رنگ پوستشان روشن است. پوست روشن، به همراه موی روشن، به فونداسیون احتیاج دارد. تناژ رنگی کانسیلر مناسب موهای بلوند باید حاوی رنگدانه‌های صورتی باشد. بلوندهایی که چهره سرخ و گلگون دارند، باید فونداسیونی حاوی رنگدانه‌های آبی انتخاب نمایند تا شدت سرخی چهره‌شان کاهش یابد. به هر حال نباید پوستتان را تیره کنید، فقط می‌خواهید به صورتتان کمی رنگ بدهید. 

خانم‌های بلوند باید ریمل استفاده کنند. در عوض ریمل مشکی، یک قهوه‌ای شکلاتی انتخاب کنید. ابرو‌هایتان باید همرنگ مو‌هایتان، یا اینکه توسط یک مداد قهوه‌ای ملایم، یک پرده تیره‌تر باشد. خط چشمتان می‌تواند خیلی پر‌رنگ باشد، حتی اگر خط چشم قهوه‌ای بکشید. از سایه چشم استفاده کنید تا چشمانتان جلوه پیدا کند. چهره‌های بلوند، با سایه‌های طلایی، مسی، ارغوانی، خاکستری و قهوه‌ای، اما نه خیلی تیره، شگفت‌آور خواهند شد. 

خیلی از خانم‌های بلوند، به دلیل گودی خفیف زیر چشمانشان، خسته و رنگ پریده به نظر می‌رسند. از یک کانسیلر صورتی روشن هم روی فونداسیون برای پوشاندن تیرگی زیر چشمانتان استفاده کنید. 

اگر شما بلوند هستید، حتما باید رژ گونه بزنید. خیلی راحت، یک قلم موی بزرگ و نرم را آغشته به رژ گونهٔ صورتی یا هلویی کرده و به گونه‌هایتان رنگ ببخشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله تناسب اندام

می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید؟ یا اینکه نگران سلامتی‌تان هستید؟ مجله‌ اینترنتی تناسب اندام، همه‌ اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی فراهم می‌کند تا سرزندگی، شادابی، و سلامتی را به شما هدیه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی