اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951020217516810

۹ ابزار کسب‌وکار برای فعالیت هوشمندانه

کد: 13951020217516810

https://goo.gl/mYyQPD

، تهران , (اخبار رسمی): در هدایت کسب و کار، زمان نقش اصلی را در یک پروژه ایفا می کند بنابراین به عنوان یک کارآفرین، شما عهده‌دار مسئولیت‌های فراوانی هستید تا آن پروژه هوشمندانه مسیر خود را طی کند.

۹ ابزار کسب و کاری برای کارکردن هوشمندانه

مدیریت و هدایت یک کسب و کار آنلاین، همیشه بیشتر از آنچه تصور می شود کار میبرد. Kajabi پیاده سازی و نگهداری یک کسب و کار را از طریق دسترسی شما به عهده دار شدن چند وظیفه در یک فضای ساده آسان می کند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت اکسپوننت، وقتی شما یک کسب‌و کار را هدایت می‌کنید، زمان یک نقش اصلی در آن ایفا می‌کند. به عنوان یک کارآفرین، شما عهده دار مسئولیت‌های فراوانی هستید. 

تولید محتوا، جستجوی روند تمایلات بازار، یافتن سرنخ‌های بازاریابی و ده‌ها وظیفهٔ دیگر. غالبا در طی روز زمان خالی بابت انجام تمام چک لیست فعالیت‌های خود ندارید. یک راه حل معمولا وجود دارد و آن هم سخت‌تر کار کردن است، ولی بهتر از آن نیز وجود دارد که راه حلی به نام هوشمندانه کار کردن است. 

با استفاده مشخص از ابزارهای کوچک کسب و کاری، شما می‌توانید مشغله‌های همیشگی را کاهش داده و بر روی خلق نتایج بهتر تمرکز نمایید. در زیر ۹ ابزار انتخابی وجود دارند که کمک می‌کنند شما هوشمندانه بر روی کسب و کار خود کار کنید.

Kajabi

مدیریت و هدایت یک کسب و کار آنلاین، همیشه بیشتر از آنچه تصور می‌شود کار می‌برد. Kajabi پیاده سازی و نگهداری یک کسب و کار را از طریق دسترسی شما به عهده دار شدن چند وظیفه در یک فضای ساده آسان است. اگرچه امکان ساخت یک صفحه برای یک کسب و کار خدمت-محور وجود دارد، Kajabi برای ارائه محصولات آن صفحه بهترین گزینه است. امکانات Kajabi برای فروش محصولات، دوره‌های آنلاین و محتوای قابل دانلود ایده آل است. کاربران می‌توانند محتوای موردنظر را در فواصل زمانی برنامه ریزی شده دریافت نمایند، پرداخت‌های مرحله‌ای را قبول نمایند، اعضای جدید را ثبت نام کنند و کارهای بیشتر دیگری نیز انجام دهند. 

ClearVoice

در هر کسب و کاری، زمانی فرا می‌رسد که صاحب آن دیگر قادر به تولید محتوای سایت خود نخواهد بود. شما می‌توانستید از طریق سایت‌های مختلف به دنبال افراد محتواکار بروید و یا فردی را برای این منظور استخدام کنید. ولی اگر واقعا در حال برنامه ریزی مناسب برای هوشمندانه کار کردن هستید، ClearVoice بهترین شرط بندی شما خواهد بود. ClearVoice اساسا به شما امکان پیدا کردن محتوای محبوب را داده و سپس در رابطه با آن موضوع یک محتوای مناسب برای تمایلات مختلف ارائه می‌دهد. همهٔ این موارد بدون نیاز به استخدام مترجم، نویسنده، محتواکار و هر چیز دیگر اتفاق خواهد افتاد. 

شما با ایجاد یک تقویم بومی سازی شده شروع می‌کنید و سپس از یک استخر خلاقیت‌های بررسی شده به انتخاب اشخاصی که مناسب پروژه شما هستند می‌پردازید. نویسندگان ClearVoice محتوا را برای شما تولید کرده، ویراستاران آن را ویراستاری کرده، و شما نهایتا آنرا تایید می‌نمایید تا بر روی سایتان قرار گیرد. 

SpyFu

یک بخش بسیار بزرگ از مارکتینگ شناسایی تمایلات مشتریان و استفاده از آن‌ها برای منافع شماست. پس از گذشت مدت‌ها، سایتهایی همچونBuzzfeed با چه احتمالی آیا می‌توانسته‌اند به طور موفقیت آمیزی رشد کنند در حالیکه نمی‌دانستند مردم ویدیوهای احمقانه را دوست دارند؟ (تقریبا این احتمال صفر است.) 

تعداد بسیار اندکی از کارآفرینان زمانی برای جستجو و طراحی دقیق تمایلات توسط خود را دارا می‌باشند. براستیکه SpyFu به شما امکان رصد گرایشات صنعت موردنظرتان را می‌دهد و سپس مشخص می‌کند این گرایشات از کجا نشأت می‌گیرند. شما بسادگی فقط آدرس وبسایت رقیبانتان را در SpyFu تایپ می‌کنید و درحالیکه به راحتی در صندلی خود نشسته‌اید، SpyFu دیتاهای این سایت را سازماندهی کرده و به بهترین شکل نمایش می‌دهد. شما در لحظه قادر خواهید بود چند کلیدواژه ارگانیک به آن وبسایت مربوط است، کلیک‌های SEO پیشبینی شدهٔ ماهیانه برای آن سایت چه تعداد است، کلیدواژه‌های پرداختی به چه مبلغی بوده است، و ده‌ها امکان دیگر. شما حتی قادرید که رقبای رقابیاتان را نیز از طریق این سایت شناسایی کنید. 

ClickFunnels

اگر شما فکر می‌کنید که پیدا کردن مشتری، مهم‌ترین مبارزه و بزرگ‌ترین مشکل شما در کسب و کارتان بوده است، اشتباه فکر کرده‌اید. یکی از کلیدی‌ترین راههای افزایش سود، ساخت یک قیف فروش اثربخش می‌باشد. یک سیستم که مشتریان جدید را به نحو مثبت درگیر شما کند و به آن‌ها کمک کند تا محصولات و خدمات بیشتری را نسبت به آنچه دنبالشان بوده‌اند پیدا کرده و استفاده کنند. 

این سیستم نه تنها به مشتریان شما کمک می‌کند که به کسب و کار شما علاقه‌مند شوند، بلکه منجر به افزایش فروش نیز خواهد شد. ClickFunnels یک منبع بسیار عالی برای آندسته از صاحبان کسب و کار است که از ساختن وبسایت‌ها و ایجاد لیست ایمیل‌های زیاد برای جذب مشتری خسته شده‌اند.

با ClickFunnels شما امکان ایجاد یک صفحه وبسایت زیبا و محبوب تعاملی، یک سیستم اتوماتیک ایمیل با پاسخ‌های خودکار، نرم افزار کنترل شکست‌ها، و دیگر امکاناتی که با یکدیگر در راستای ساخت یک قیف فروش عالی هستند را خواهید داشت. زمانی که سرنخ‌های فروش، وب‌سایت‌های جدید و درخشان شما را مشاهده می‌کنند، ClickFunnels آن‌ها را دعوت می‌کند تا اطلاعات خود را در سیستم ایمیل شما وارد نمایند و خدمات و محصولات جدید شما را مشاهده کنید.

در حالیکه مشتری شما در حال مشاهده بخش‌های سایت شماست، ClickFunnels محصولات مکمل و مناسب را همزمان به آن‌ها نشان داده و پیشنهاد می‌نماید تا با کمک به مشتری، نهایتا منجر به افزایش فروش شما شود. شما نهایتا قادر خواهید بود از تلاش‌های پراکنده، زیاد و زمانبر در خصوص جمع آوری و مدیریت سرنخ‌ها دست برداشته و در عوض، به صورت هوشمندانه بر روی ساخت کسب و کار خود مشغول باشید. 

AdEspresso

تبلیغات فیسبوک شاید در نگاه اول ساده بنظر آیند، ولی اگر شما با آن‌ها بیشتر آشنا شده باشید، متوجه خواهید شد که مقداری تهدیدآمیز هستند. چه اینکه شما با تبلیغات فیسبوکی جدید آشنا شده باشید و چه شما از آن‌ها سال‌ها استفاده کرده باشید، AdEspresso می‌تواند این تجربه را بهبود بخشد؛ این نرم افزار اساسا به پایین آوردن هزینه‌های تبلیغات و افزایش کلیک‌ها تمرکز دارد. شما ابتدا با ایجاد یک کمپین تبلیغاتی در AdEspresso شروع کرده، و سپس با استفاده از آنالیزهای جامع برای تشخیص میزان اثربخشی آن کمپین کار را ادامه می‌دهید. اگر یکبار شما یک کمپین کامل را تنظیم کنید، شما می‌توانید درخواست گزارش‌های دوره‌ای به شکل پی دی اف را نیز داشته باشید. یک خبر خوش دیگر؟ اگر شما در حال حاضر از hootsuite استفاده کرده و دوستدار آن هستید، شما می‌توانید هر دو پلتفرم را باهم برای افزایش بهره وری تبلیغات خود استفاده کنید. 

GeniusScan

GeniusScan یک اپلیکیشن اندروید و آیفون است که به شما امکان اسکن اسناد (scan documents) در هرجایی را می‌دهد، و سپس آن‌ها را می‌توانید تبدیل فایل‌های JPEG و PDF نمایید. اگرچه خیلی از افراد از این اپلیکیشن فقط برای اسکن کردن اسناد استفاده می‌کنند، لکن شما می‌توانید علاوه بر آن برای ذخیره سازی و اشتراک گذاری آن‌ها برای جلسات طوفان ذهنی و یادداشت برداری برای شرایط آتی استفاده کنید. ورژن ابتدایی این نرم افزار رایگان بوده و نسخه‌های بعدی آن شامل هزینه‌هایی است که به شما امکان پرینت، touch ID، خروجی ابری، و دیگر امکانات پرکاربرد را بدهد. 

Calm

استرس یک بخش طبیعی از کارآفرینی است. برخی از صاحبان کسب و کار‌ها تمرین می‌کنند تا تنش‌های موجود را‌‌ رها کنند، برخی با خانواده زمان می‌گذرانند و یا در یک مجله مطلبی می‌نویسند. اهمیتی ندارد که شما برای خود یک رژیم ضد استرس داشته باشید، Calm در هر صورت به شما کمک می‌کند تا بیشتر احساس آرامش کنید. 

این جستجوگر و اپلیکیشن موبایل از موسیقی متن‌های آرامش بخش و مدیتیشن‌های برنامه ریزی شده برای کمک به تمرکز حواس بیشتر و صلح درونی استفاده می‌کند. با یک موسیقی متن شروع کنید. شما انتخاب‌های کمی از بین گزینه‌هایی همچون «شومینه» تا «ساحل آفتابی» دارید و سپس یک راهنمای مدیتیشن را انتخاب کنید. یک صدای آرام شما را برای تمرین تنفسی و ذهنی هدایت خواهد کرد تا نهایتا احساس آرامش کامل شما را فرا گیرد. 

IFTTT

خب، حالا شما تعدادی از ابزارهای مفید را در آستین خود دارید، اما چگونه می‌توانید از آن‌ها یکجا و نه به صورت «از این درخت به آن درخت» استفاده کنید و از همه باهم استفاده کنید؟ IFTTT برای سینک کردن سرویس‌های محبوب شما (مثل اپلیکیشن‌های اخبار، سوشال مدیا، موزیک و …) با اپلت‌های قابل تنظیم ساخته شده است. 

هر اپلت امکان استفاده همزمان از چند برنامه را به صورت پشت سرهم ایجاد می‌کند. با یکی، به‌عنوان مثال، شما می‌توانید به صورت اتوماتیک عکس‌های اینستاگرام را در فیسبوک اشتراک گذاری کنید. اپلت‌های IFTTT به شما امکان استفاده از مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها را بصورت همزمان می‌دهد، اهمیتی ندارد که چقدر بزرک و یا کوچک باشند، همه‌شان باهم. 

نه یک ابزار بلکه یک نکته: 

هیچ تعدادی از همه ابزارهای مبتکرانه اینترنتی قادر به موفقیت شما نخواهند بود اگر شما قادر به اشتراک گذاری کسب و کارتان با دیگران نباشید. داستان سرایی یک مهارت حیاتی برای یک کارآفرین است. به شما این امکان را می‌دهد تا پیش زمینه کسب و کار و ماموریتتان را در مسیری قرار دهید که به ارزش‌های احساسی و قلبی دیگران ختم شود. یک راه خیلی خوب برای قوی کردن مهارت داستان سرایی شما، ثبت نام در کارگاه‌های The Campfire Effect است. این کارگاه‌ها به شما یاد می‌دهند که چگونه ۵۵ اصل و ستون اساسی کسب و کارتان را پایه گذاری کنید. 

چه کسانی کسب و کارتان را تشکیل داده‌اند، آن‌ها چه کاری می‌کنند، چرا اینکار را می‌کنند، چطور آنرا انجام می‌دهند، و نتایج قابل اثبات برای حرفتان، این‌ها سوالاتی هستند که باید به شکل تعامل طبیعی و آنلاین به مخاطبان انتقال داده شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اکسپوننت

برند اکسپوننت رسماً در سال ۱۳۹۳ ، با هدف بهره گیری از مدل های برندینگ و دیجیتال مارکتینگ برای کمک به پیش بُرد بهتر برندها شکل گرفت. چشم انداز این برند “ارتقاء پتانسیل ها به ارزش های پایدار، برای ایجاد دنیایی متعالی تر” بوده و ماموریت خود را “ارائه خدمات پیشرفته، نوآورانه و هیجان انگیز که الهام بخش تحولی برای زندگی بهتر است” تعریف کرده است. جایگاه اکسپوننت به‌عنوان مشاور و مجری پروژه های برندینگ، متمرکز بر ارائه خدمات یکپارچه با کیفیت و مقرون به صرفه در راستای حمایت از برندهای با پتانسیل برای رشد و بلوغ می باشد. ارزش پیشنهادی برند “با کیفیت ترین در خدمات انعطاف پذیر و گسترده” است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]