کد: 13951020217805757

تندگویان:

تاخیر ها در خط 3مترو گاه تا 50 دقیقه هم می رسد

کد: 13951020217805757

https://goo.gl/lfMXDy

، تهران ، (اخبار رسمی): نایب رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت : وضعیت مترو با استانداردها هماهنگ نیست، گاهی مسافران مجبور به توقفهای 50 دقیقه ای برای استفاده از مترو هستند.

تاخیر ها در خط 3مترو گاه تا 50 دقیقه هم می رسد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمد مهدی تندگویان در سیصد و نوزدهمین جلسه شورا با اشاره به وقفه های طولانی در خطوط مترو به ویژه خط 3 گفت: وضعیت حرکت قطارها و سر فاصله زمانی حرکت آنها با استاندارد ها هماهنگ نیست و بعضا یک مسافر در خط 3 می بایست با تاخیر 50 دقیقه ای سوار شود.
وی ادامه داد: در مواقعی هم که قطار در ایستگاه می آید ازدحام جمعیت به حدی است که امکان سوار شدن نیست و این ینز ناشی از عدم حرکت قطار ها در بازه زمانی غیر استاندارد است.
علی صابری: لزوم ایجاد سامانه های نظارتی در حوزه مقاوم سازی ساختمان ها
در این جلسه همچنین علی صابری بر لزوم ایجاد سامانه های نظارتی ایمنی و مقاوم سازی ساختمان ها تاکید کرد و گفت: با ایجاد این سامانه می توان حجم وسیعی از پرونده های احتمالی در دادگستری را کاهش داد.
وی ادامه داد: به عنوان نمونه در اجرای نیلینگ ساختمان مواردی بسیاری وجود دارد که سبب تجاوز به حریم ساختمان دیگر می شود و همین امر هم موجب افزایش حجم پرونده های دادگستری شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.