کد: 13951022218526681

در کیف مدل ها چه چیزهایی پیدا می‌شود؟

کد: 13951022218526681

https://goo.gl/WKgXJM

، تهران ، (اخبار رسمی): مدل‌ها دقیقا می‌دانند که برای اینکه شاداب، جوان و زیبا بمانند به چه چیزهایی احتیاج دارند، اینکه ما نیز بدانیم که یک مدل هر روز چه چیزهایی را با خود به همراه دارد تا خوب به نظر برسد، خیلی می‌تواند مفید باشد.

در کیف مدل ها چه چیزهایی پیدا می‌شود؟

به گزارش اخبار رسمی به نقل از تناسب اندام، این سوال برای همه وجود دارد که در کیف مدل‌ها چه چیزهایی وجود دارد، نه تنها می‌توانیم از روتین روزمرهٔ آن‌ها با خبر شویم، بلکه به ما کمک خواهد کرد تا بدانیم از چه چیزهایی استفاده کنیم تا مانند مدل‌ها جوان و شاداب به نظر بیاییم. 

لوازم آرایشی

یکی از چیزهایی که تقریبا همیشه در کیف مدل‌ها پیدا خواهد شد لوازم آرایش است. چهره یک مدل، چیزی است که با آن تجارت می‌کند، پس زیبا نگاه داشتن آن خیلی برایش مهم است. بنابراین زمانی که به یک مدل برای پیشنهاد کاری تلفن می‌شود، در دسترس داشتن لوازم آرایش خیلی حیاتی است. همچنین مهم است که لوازم آرایش مناسبی به همراه داشته باشید. مهم‌ترین لوازم آرایشی که باید با خود داشته باشید این‌ها هستند: 

برق لب: اینکه لب‌های شما شگفت‌آور باشند خیلی مهم است. یک برق لب با رنگ خنثی به هر چهره‌ای کمک خواهد کرد تا چهره‌تان سریعا رو بیاید. 

ریمل: استفاده از ریمل می‌تواند بلافاصله چهره شما را زیبا‌تر و با نشاط‌تر کند. در دسترس داشتن یک ریمل برای وقتی که لازم شود خیلی اهمیت دارد. 

مرطوب کننده رنگی: یک مرطوب کننده رنگی نه تنها هم کار یک مرطوب کننده را خواهد کرد و هم به عنوان یک فونداسیون می‌توان از آن بهره برد، بلکه برای پوشاندن لکه‌های ناخواسته نیز بسیار مناسب است. 

پودر: خلاص شدن از چهره براق نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. داشتن یک فونداسیون پودری کمک خواهد کرد تا درخشندگی پوست را کاهش داده و چهره‌ای فوق‌العاده به دست بیاورید. 

هایلایت کننده: اگر خودتان را در آینه ببینید و متوجه شوید که رنگ و رو رفته هستید، یک پوشش سطحی هایلایت کننده واقعا می‌تواند تفاوت قابل مشاهده‌ای در چهره شما ایجاد کند. صورت شما را سرزنده و شاداب می‌سازد. رژ گونه هم تاثیر مشابهی دارد. 

لوازم آرایشی تنها چیزهایی نیستند که در کیف یک مدل خواهید یافت. در‌واقع چیزهای دیگری هم وجود دارد که این افراد همیشه با خود به همراه دارند. 

نرم کننده لب: از دست دادن آب بدن به علت آب و هوا می‌تواند باعث خشکی و ترک خوردن لب‌های شما شود. به همراه داشتن یک نرم کننده لب راه سریعی برای مرطوب نگاه داشتن لب‌هایتان به وجود خواهد آورد. 

دستمال مرطوب مخصوص صورت: به همراه داشتن دستمال مرطوب مخصوص صورت (یا دستمال مرطوب بچه) به شما کمک خواهد کرد تا هرگونه خرابی آرایشتان را درست کرده یا هر زمانی که دیگر به آرایش نیازی ندارید آن را پاک کنید. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا باکتری و آلودگی‌های انباشته شده بر روی پوستتان را تمیز کنید. 

خوراکی: ‌ اینکه همیشه با خودتان خوراکی داشته باشید نیز مهم است، اگر قند خونتان بیفتد، اینکه یک خوراکی سالم به همراه خود داشته باشید اهمیت ویژه‌ای پیدا خواهد کرد. 

آب: ممکن است برایتان کمی عجیب به نظر برسد که در کیفتان آب حمل کنید، اما بدانید که هیدراته ماندن مهم‌ترین و اولین قانون زیبایی است. 

دستمال کاغذی: برای کسانی که شروع ناگهانی آلرژی دارند در دسترس داشتن دستمال کاغذی ایده خوبی به نظر می‌رسد. 

آدامس، نخ دندان، خوشبو کننده: اگر قصد دارید تا بیرون از منزل غذا بخورید، این مورد، موردی بسیار مهم است. نخ دندان به شما کمک خواهد کرد تا از شر تکه‌های کوچک غذا در بین دندا‌‌نهایتان خلاص شوید، و آدامس یا خوشبو کننده هم نفس شما را تازه و خوشبو خواهند کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مجله تناسب اندام

می‌خواهید اندام زیبایی داشته باشید؟ یا اینکه نگران سلامتی‌تان هستید؟ مجله‌ اینترنتی تناسب اندام، همه‌ اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی به آنها احتیاج دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی فراهم می‌کند تا سرزندگی، شادابی، و سلامتی را به شما هدیه دهد.

منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.