اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951028221986556

خانه بوران بزرگ‌ترین تفرجگاه گردشگری زنجان می‌شود

کد: 13951028221986556

https://goo.gl/wx3wMe

، زنجان , (اخبار رسمی): شهردار زنجان به همراه مدیران شهرداری از وضعیت گرمخانه و خانه بوران بازدید کردند.

خانه بوران بزرگ‌ترین تفرجگاه گردشگری زنجان می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری زنجان، در این بازدید معاونین اداری مالی، عمرانی، معماری و شهرسازی، شهردار منطقه یک و مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز و دیگر مدیران حضور داشتند.

ابتدا آخرین وضعیت ساخت گرمخانه زنجان توسط شهردار زنجان و معاونین بازدید شد و در این بازدید شرایط تکمیل محوطه گرمخانه و ورودی آن در محل پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حبیب یگانه، شهردار زنجان در این بازدید با تقسیم مسئولیت به معاون عمرانی و معاون خدمات شهری خواستار تسریع در عملیات اجرایی محوطه و ورودی پروژه شد.

وی با بیان اینکه فضای سبز و محوطه سازی این پروژه توسط معاونت خدمات شهری انجام شود، افزود: معاونت عمرانی نیز مسئول کارهای عمرانی در ورودی و محوطه پروژه باشد. احداث فضای سبز، درختکاری، آسفالت محوطه، استقرار نیمکت در محوطه، تابلوهای ورودی، روشنایی محوطه و ورودی و اصلاح دوربرگردان برای خودروهای ورودی در دستور کار قرار گیرد.

شهردار زنجان همچنین خواستار تسریع فعالیتها و تحویل همه اقدامات مورد نیاز برای 10 بهمن ماه سال جاری شد.

در ادامه این بازدید اقدامات انجام گرفته و برنامه‌های آتی برای خانه بوران در جنوب شهر زنجان توسط مدیران شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شهردار زنجان در این بازدید خواستار اصلاحاتی با تشکیل کمیته ویژه برای طراحی این منطقه شد و تاکید کرد: با تشکیل این کمیته نسبت به بررسی کارشناسی استقرار کاربریها و افزایش خوانایی و جذابیت‌های بصری سایت اقدام شود.

وی با بیان اینکه این منطقه تبدیل به بزرگ‌ترین پارک شهر زنجان خواهد شد، افزود: مساحت 130 هکتاری در این منطقه و زاویه و شرایط دید مناسب به شهر موجب ایجاد یک ظرفیت مهم گردشگری و تفریحی برای این منطقه شده است.

یگانه خواستار افزایش جذابیت‌های بصری در پیشانی این منطقه رو به شهر زنجان شد و خاطرنشان کرد: طراحی این مجموعه باید با کم ترین نقص و با پیش بینی همه شرایط و نیازهای آتی صورت گیرد.

شهردار زنجان استقرار کاربری‌های جاذب در پیشانی این طرح و منطقه را خواستار شد و تاکید کرد: کاربری‌هایی که دارای دعوت کنندگی به سایت باشند در نقاط هدف طرح، جانمایی شوند تا جذابیت و جذب شوندگی در منطقه افزایش یابد.

وی تعریف محور پیاده راه برای کل سایت را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید مسیرهایی به شکل طولی و عرضی در سایت جانمایی شود که مراجعه کنندگان در این مسیرها به کاربری‌های مورد نیاز خود دسترسی یابند.

یگانه خاطرنشان کرد: همه نیازهای آتی منطقه امروز باید در تهیه طرح دیده شود. همچنین تامین روشنایی، تامین آب شرب و بررسی شرایط گاز طبیعی در منطقه با دستگاه‌های خدمات رسان مورد بررسی و مکاتبه اداری صورت گیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری زنجان

شهر زَنجان مرکز استان زنجان ایران است. این شهر مرکز شهرستان زنجان نیز هست. جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال 1390 ، برابر با 386،851 نفر بوده است و در سال 1391 به 388،796 رسیده است و پیش بینی می‌شود در سال 1392 به 402،000 نفر برسد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]