اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951029222736774

با بروز رسانی سایت

از امروز در پروفایل خود پست بگذارید

کد: 13951029222736774

https://goo.gl/C2IzbW

، مشهد , (اخبار رسمی): مدیرعامل پروفایل از به روز رسانی سایت اینترنتی این مجموعه در راستای تقویت ارتباط دو طرفه شرکت با مشتریان و مخاطبان خود از 95/10/29 خبر داد.

از امروز در پروفایل خود پست بگذارید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پروفایل، وبسایت https://profile.ir  در تاریخ 29 دی ماه امسال بروز رسانی شده که با شمایل و امکاناتی تازه در آدرس profile.ir در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار دارد.
در بروزرسانی تازه این سرویس بخش "مطالب من" به امکانات وبسایت اضافه و امکان درج انواع پست از جمله نمونه کار ،مقالات، خاطرات روزانه و هر آنچه که کاربران تمایل به منتشر کردن داشته باشند میسر شده است.
سعید بیدرنگ مدیرعامل پروفایل اظهار داشت امیدواریم این به روزرسانی جدید بتواند نیاز کاربران پروفایل به داشتن بستری مناسب برای ارتباطات بیشتر و تخصصی را برآورده کند.
وی همچنین توجه به بازخورد کاربران را مهمترین سیاست‌ این مجموعه برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال ارائه خدماتی بیشتر متناسب با نیاز کاربران هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پروفایل

پروفـایل؛ آدرس شخصی شما در اینتـرنت است .پروفایل با ارایه آدرسی منحصر به فرد به کاربران این امکان را می‌دهد کارت ویزیت آنلاینی طراحی کرده و هویت مجازی‌ خود از جمله لینک کلیه شبکه‌های اجتماعی‌، بیوگرافی، علاقه‌مندی‌ها و مهارت‌های خود را در آن قرار داده و معرفی جامع‎تری در فضای اینترنت از خود ارایه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]