کد: 13951104225195757

علیرضا دبیر در تشریح بودجه سازمان آتش نشانی در سال 96 بیان کرد

بودجه پیشنهادی 619 میلیارد تومانی آتش نشانی

کد: 13951104225195757

https://goo.gl/WP5fpx

، تهران ، (اخبار رسمی): رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت : از سال 91 بودجه سازمان آتش نشانی از یکصد و هشتاد و پنج میلیارد تومان به 535 میلیارد تومان در سال 95 افزایش یافته است.

بودجه پیشنهادی 619 میلیارد تومانی آتش نشانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران علیرضا دبیر در سیصد و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به حمایت شورا از حقوق آتش نشانان گفت: ما در شورای اسلامی شهر تهران همواره به فکر حفظ حقوق آتش نشان بوده ایم همچنان که بودجه این سازمان از سال 91 با 185 میلیارد تومان در شورای سوم را به 535 میلیارد تومان در سال 95 در شورای چهارم افزایش دادیم .
وی اضافه کرد : این در حالی است که برای سال 96 نیز بودجه ی 619 میلیارد تومانی برای این سازمان پیش بینی کرده ایم.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا افزود : بودجه سازمان آتش نشانی شامل سه بخش هزینه های جاری ، تجهیزات و 2 درصد از محل درآمد های پایدار است.
دبیر تصریح کرد: به موجب این امر در سال 1395 هزینه های جاری شامل حقوق و مزایا و هزینه های جاری سازمان بالغ بر 395 میلیارد تومان بوده که شورا برای این سازمان در نظر گرفته است . 20 میلیارد تومان نیز در جهت تامین خودروها و تجهیزات آتش نشانی (شامل جرثقیل فپمپ ، سیستم های دیجیتال ، مانیتورینگ و مواردی از این دست در نظر گرفته شده است .
وی ادامه داد : در حوزه احداث ایستگاه ها و زیر ساخت های جانبی آتش نشانی (120 ) ایستگاه از محل 2 درصد عوارض ایمنی ساختمان (درآمد های پایدار) نیز 120 میلیارد تومان برای سازمان آتش نشانی در نظر گرفته شده است که تا کنون 51 میلیارد تومان آن محقق شده است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت : البته باید در نظر داشت : پیش بینی بودجه و تخصیص بودجه دو مقوله جدا از هم است ، آنچه وظیفه ما بوده پیش بینی و تصویب بودجه های پیشنهادی برای سازمان آتش نشانی در جهت ایجاد شرایط مناسب در راستای انجام وظایف این سازمان بوده و تخصیص بودجه نیز در حوزه اجرایی محقق می شود.
دبیر اظهار داشت: شورا ی اسلامی شهر تهران همواره مدافع حقوق آتش نشان بوده و در این راه از هیچ کوششی هم دریغ نخواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.