کد: 13951104225215757

نام گذاری چهارراه استانبول به نام شهدای آتش نشان

کد: 13951104225215757

https://goo.gl/RyxnlE

، تهران , (اخبار رسمی): نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل گفت: در حال حاضر خود شهرداری نیز در زمینه عملیات هایی نظیر آوار برداری به تجهیزات مدرن مجهز نیست.

نام گذاری چهارراه استانبول به نام شهدای آتش نشان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران اسماعیل دوستی در سیصد و بیست و دومین جلسه شورا با اشاره به لزوم تخصیص بودجه آتش نشانی گفت : بر اساس آمار های موجود از 51 میلیارد تومان محقق شده از محل 2 درصد درآمد های پایدار برای سازمان آتش نشانی تنها 21 میلیارد تومان تخصیص داده شده که البته در یک روایت دیگر 45 میلیارد تومان هم گفته شده است . با همه ی این تفاسیر آنچه اهمیت دارد لزوم تخصیص منابع است .
وی در ادامه افزود : همچنانکه سازمان آتش نشانی نیاز به تجهیزات روزآمد دارد و باید مجهز شود خود شهرداری نیز باید به عنوان نهاد مدیریت کننده بحران به تجهیزات مدرن مجهز باشد .
دوستی تصریح کرد : در این حادثه به وضوح مشخص شد که شهرداری نه به بیل های مکانیکی و نه به جرثقیل های مدرن مجهز نیست تا آوار برداری کند . این که ما منتتظر قرار گاه خاتم و یا ارتش بمانیم درست نیست و شهرداری خود باید به این وسایل مجهز شود .
دوستی در انتها افزود: در فرصتی مغتنم می خواهیم آقای سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان به شورا بیایند و راجع به مالکیت پلاسکو توضیحاتی را ارائه دهند .
در این جلسه همچنین غلامرضا انصاری بر لزوم اسکان کسبه و تسریع در آوار برداری به منظور راه افتادن جریان اقتصادی در این محور تاکید کرد .
وی همچنین پیشنهاد داد چهارراه استانبول به نام شهدای آتش نشان نام گذاری شود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شورای اسلامی شهر تهران

شورای اسلامی شهر تهران جایگاهی حقوقی است که 31 عضو آن از طریق رای مستقیم مردم انتخاب می شوند. وظیقه شورای شهر قانون گذاری و نظارت بر عملکرد مدیریت شهری را بر عهده داشته و یکی از مهمترین وظایف موردی آن انتخاب شهردار برای مدت 4 سال است.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.